Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie
Mobilna kawiarnia Tchibo – reklama ambientowa

Mobilna kawiarnia Tchibo – reklama ambientowa

Dużuuuuuuu się dzieje na naszym podwórku, szczególnie w grudniu. Nie będziemy pisać o każdym projekcie, bo jest ich setki, ale skupimy się na tych wybranych, które szczególnie zwracają uwagę.

Grudzień rozpoczynamy autobusem Tchibo !

Autobus sygnowany logo Tchibo kursował między: Marszałkowską, Świętokrzyska, al. Jerozolimskimi, Nowym Światem  i Krakowskim Przedmieściem. W autobusie było wszystko co lubimy: darmowa aromatyczna kawa, przejażdżka super piętrowym autobusem, zabawy i konkursy. Dodatkowo po ulicach chodziły Panie filiżanki.

Akcja nawiązywała do świeżo otwartego sklepu sieci Tchibo. Naszym zdaniem cała akcja spełniła oczekiwania, nawet tych najbardziej wybrednych , a My z tej okazji napisaliśmy wierszyk.

Moc atrakcji z Tchibo akcji!

2 grudnia koło południa na ulicach Warszawy

rozprzestrzenił się zapach kawy

wszyscy chodzą żywo bo nadjechał autobus Tchibo!

Gdyś kawy spragniony czuj się zaproszony

w autobusie Tchibo zostaniesz nią uraczony!

BE Media

BE Media

Zajmujemy się kompleksową obsługą i realizacją kampanii reklamowych. Naszą specjalnością jest outdoor w nowoczesnym wydaniu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, gdzie szukać Twoich potencjalnych klientów i jakich środków użyć, by zwrócili uwagę właśnie na Twoją reklamę. Zaufanie jakim darzą nas marki nie jest bezpodstawne – po prostu realizujemy skuteczne kampanie. Mimo mnogości nośników w różnych częściach miasta, nie jesteśmy natrętni. Nasze reklamy mają mało inwazyjny charakter – zarówno dla użytkownika, jak i krajobrazu miejskiego. Zamiast irytować, intrygują odbiorców. To naszym zdaniem najlepszy sposób na to, by kampania zapisała się w pamięci potencjalnego klienta.