Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie

Mobilna kawiarnia Tchibo – reklama ambientowa

Mobilna kawiarnia Tchibo – reklama ambientowa


Mobilna kawiarnia Tchibo – reklama ambientowa

W dzisiejszym wysoce konkurencyjnym środowisku biznesowym, budowanie silnych relacji z klientami i dotarcie do nich skuteczną komunikacją stało się niezwykle istotne. Wprowadzenie się w myśli klientów, przyciągnięcie ich uwagi i zbudowanie rozpoznawalności marki to fundamenty udanych kampanii marketingowych. W tym kontekście nośniki reklamy zewnętrznej oraz cyfrowe nośniki reklamy zewnętrznej stają się niezbędnym narzędziem w strategiach, dostarczając wszechstronnych i efektywnych rezultatów we wszystkich branżach.

Przegląd niezwykłych kampanii reklamowych na zewnętrznych nośnikach mobilnych

W świecie pełnym licznych projektów, skupmy się na tych wybranych, które naprawdę przyciągają uwagę i stanowią przykłady strategicznych działań reklamowych. W obrębie tego zakresu, przyjrzyjmy się godnym uwagi przykładom, które wyraźnie wykazały siłę reklamy zewnętrznej.

Rozpoczęcie Grudnia w Autobusie Tchibo!

Szczególnie fascynującym przykładem, który zwraca uwagę, jest inicjatywa autobusu z logo Tchibo. Autokar zdobiony symbolem Tchibo kursował na trasach obejmujących ulice Marszałkowską, Świętokrzyską, al. Jerozolimskie, Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście. Ta mobilna platforma skupiła w sobie wszystko, co cieszy: bezpłatna aromatyczna kawa, podróż pięknym autobusem piętrowym, angażujące atrakcje oraz interaktywne konkursy. Warto również zaznaczyć obecność klasycznych filiżanek Tchibo, które elegancko przemierzały ulice miasta.

Kampania była bezpośrednio powiązana z otwarciem nowego sklepu sieci Tchibo. W naszej ocenie cała inicjatywa z powodzeniem spełniła oczekiwania, nawet dotykając najbardziej wymagającej publiczności. Z tej wyjątkowej okazji powstała także poetycka kompozycja.

Moc atrakcji z Tchibo akcji!

2 grudnia koło południa na ulicach Warszawy
rozprzestrzenił się zapach kawy
wszyscy chodzą żywo bo nadjechał autobus Tchibo!
Gdyś kawy spragniony czuj się zaproszony
w autobusie Tchibo zostaniesz nią uraczony!

W tej starannie wyselekcjonowanej serii projektów przypominamy sobie o wszechstronnym potencjale kampanii reklamowych na nośnikach zewnętrznych. One łączą w sobie to, co materialne i doświadczalne, jednocześnie doskonale harmonizując z duchem i celami marki. Te przykłady podkreślają, że strategiczne połączenie tożsamości marki z innowacyjnym wykonaniem prowadzi do rezonujących i pamiętnych doświadczeń, będąc uosobieniem kwintesencji współczesnej dynamiki reklamy.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty reklamy ambientowej

Zachęcamy również do przeczytania artykułów:
Czym jest reklama ambientowa?

Iluminacja na wieży Warsaw Spire

BE Media

Zajmujemy się kompleksową obsługą i realizacją kampanii reklamowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, gdzie szukać Twoich potencjalnych klientów i jakich środków użyć, by osiągnąć zamierzony cel. Opracujemy i stworzymy dla Ciebie najlepszą koncepcję reklamową, którą następnie wdrożymy i zrealizujemy, dbając przy tym o najmniejszy szczegół.