Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie

Reklama w komunikacji Miejskiej - Toruń

Reklama w komunikacji miejskiej – Toruń

Na terenie Torunia kursuje kilkadziesiąt linii tramwajowych i autobusowych, z których codziennie korzystają tysiące podróżujących. Pasażerowie tramwajów i autobusów jednocześnie stają się odbiorcami reklam umieszczonych wewnątrz pojazdów, które na dłużej przykuwają uwagę odbiorcy – poza tradycyjną ramówka reklamową  na ekranach wyświetlają się informacje lokalne, pogoda oraz wiadomości. Duża zaletą reklam w transporcie publicznym jest mobilność. Reklama jest w ciągłym ruchu, dzięki czemu dociera niemalże do wszystkich osób poruszających się komunikacja miejską. Ponadto reklamy wyświetlają się przez całą dobę -również w liniach nocnych – co daje duże prawdopodobieństwo tego, że odbiorca zobaczy reklamę. Reklama w komunikacji miejskiej nie ogranicza się wyłącznie do ekranów multimedialnych w swojej ofercie posiadamy również: ramki reklamowe, fullback, oklejenie tramwajów.

Typy nośników

TRAMWAJE

EKRANY W TRAMWAJACH

EKRANY W TRAMWAJACH

RAMKI I TABLICZKI W TRAMWAJACH

RAMKI I TABLICZKI W TRAMWAJACH

OKLEJANIA TRAMWAJU

OKLEJANIA TRAMWAJU

AUTOBUSY

EKRANY W AUTOBUSACH

EKRANY W AUTOBUSACH

RAMKI W AUTOBUSACH

RAMKI W AUTOBUSACH

FULLBACK

FULLBACK

INNE

AMBIENT

AMBIENT

Reklamuj się w Toruniu!

Reklama eksponowana w komunikacji miejskiej w Toruniu daje możliwość pozyskania nowych klientów, również tych, do których trudno dotrzeć za pomocą innych środków masowego przekazu – Internetu, telewizji czy prasy. Przy zastosowaniu reklamy w pojazdach publicznych (np. ramki w autobusach), każdy korzystający z nich pasażer automatycznie staje się odbiorcą przekazu, a więc potencjalnym konsumentem.

Reklama na ekranach w komunikacji
miejskiej

Nowoczesne ekrany montowane w tramwajach i autobusach umożliwiają zastosowanie promocji treści w technologii digital signage – reklama wyświetlana na monitorach to ruchomy obraz pozbawiony fonii, który w atrakcyjny sposób przykuwa uwagę pasażerów. Reklama na ekranach w komunikacji miejskiej jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla lokalnych przedsiębiorców działających na terenie Torunia, ale także firm o ogólnopolskim zasięgu. Przekaz z wykorzystaniem środków masowego transportu miejskiego może być zastosowany jako reklama w tramwajach i autobusach, poprzez oklejenie pojazdu (całościowe tramwaju lub reklama fullback na autobusie). Zastanawiasz się, jak skutecznie dotrzeć do dużej liczby odbiorców? Reklama  w autobusach i tramwajach jest doskonałym rozwiązaniem!

Reklama w MPK w Toruniu – odkryj nowe możliwości

Standardowe formy promocji, na przykład na stronach internetowych, w telewizji czy w radiu, są bardzo często pomijane i ignorowane. Właśnie dlatego nasza firma proponuje inne, o wiele skuteczniejsze przekazy. Jednym z nich jest reklama w MPK Toruń, dzięki której możesz zareklamować swoje usługi, produkt i ofertę tak, aby nie pozostała niezauważona. Jak to możliwe? Szacuje się, że każdego roku z komunikacji miejskiej korzysta nawet kilka miliardów ludzi. Umieszczenie nowoczesnych nośników w pojazdach sprawia, że możesz dotrzeć do każdego z nich i sprawić, że to właśnie Twój komunikat zostanie zapamiętany. Tak właśnie działa dostępna w BE Media reklama w tramwajach i autobusach w Toruniu, którą dopasujemy zarówno do Twoich potrzeb, jak i oczekiwań Twojej grupy docelowej. Bez względu na to, czy prowadzisz mały biznes, czy duże przedsiębiorstwo – wspólnie zapewnimy Twojej firmie promocję, która trafi do kilku tysięcy odbiorców dziennie.

Reklama w tramwajach i autobusach w Toruniu – dlaczego warto?

Reklama w MPK w Toruniu może przyjmować różnorodne formy. Wszystko zależy od rodzaju pojazdu, na który się zdecydujesz, Twoich potrzeb i określonej grupy celowej. Mobilna promocja, jak sama nazwa wskazuje, jest w ciągłym ruchu, a tym samym nie ogranicza się do jednego miejsca. Dzięki temu nie ma znaczenia, czy potencjalni konsumenci mieszkają w centrum miasta, czy na jego obrzeżach – reklama na autobusach i tramwajach w Toruniu z pewnością do nich dotrze. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo zauważenia przekazu, polecamy wynajęcie takiej liczby pojazdów, na jaką pozwala Ci Twój budżet. Im więcej, tym większa skuteczność promocji, a co za tym idzie – wyższe zyski dla Twojej firmy. Przykładowe media dostępne w naszej ofercie obejmują reklamy fullback, ramki podsufitowe, ekrany LCD oraz oklejenie uchwytów, siedzeń, a nawet burt tramwajowych czy całych autobusów. Z BE Media możliwości promocji są ogromne! Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić, jak możemy Ci pomóc.