Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie

Reklama w komunikacji - Wrocław

Reklama w komunikacji miejskiej – Wrocław

Reklama w komunikacji miejskiej na terenie Wrocławia wyróżnia się wysokim zasięgiem kampanii. Wrocław może się bowiem pochwalić drugim co do wielkości taborem autobusowym w Polsce (na pierwszym miejscu Warszawa). Po Wrocławiu porusza się ponad 200 autobusów wyposażonych w blisko 500 ekranów reklamowych. W 2016 roku w MPK Wrocław miały miejsce duże inwestycje. Miasto zakupiło 110 nowych autobusów wyposażonych w wyświetlacze reklamowe oparte o technologię digital signage, która umożliwia atrakcyjną prezentację i synchronizację spotów reklamowych. Dodanie do oferty nowo zakupionych autobusów daje gwarancję wysokiej jakości nośników multimedialnych. Szukasz sposobu na dotarcie do szerokiego grona odbiorców? Reklama w komunikacji miejskiej to doskonały pomysł na promocję zarówno lokalnych przedsiębiorstw we Wrocławiu, jak i firm o zasięgu ogólnopolskim. Pasażerowie zwykle są znudzeni podczas podróży, więc reklama w autobusach czy tramwajach przykuje ich uwagę.

Typy nośników

AUTOBUSY

EKRANY W AUTOBUSACH

EKRANY W AUTOBUSACH

RAMKI W AUTOBUSACH

RAMKI W AUTOBUSACH

FULLBACK

FULLBACK

inne

ambient

ambient

Reklamuj się we Wrocławiu

Reklama w autobusach to nie tylko nośniki multimedialne. W swojej ofercie posiadamy możliwość całościowego oklejenia pojazdów lub tyłów autobusów. Zaletą tego rodzaju promocji jest przede wszystkim mobilność – oklejając reklamą jeden autobus, możemy ją pokazać w całym mieście. Należy jednak pamiętać, że im więcej pojazdów zostanie oklejonych, tym większe prawdopodobieństwo, na większą ilość kontaktów. Reklama typu fullback czy oklejanie tramwajów działają nie tylko na użytkowników komunikacji miejskiej, ale i na kierowców oraz pasażerów czekających na przystankach. To mobilny billboard, a skuteczność jego oddziaływania jest naprawdę wysoka – jeden oklejony pojazd może zainteresować potencjalnych klientów w różnych częściach Wrocławia.

Reklama w Autobusach i Tramwajach
– dla kogo?

Ramki w autobusach i reklamy na ekranach w komunikacji publicznej są formą, którą trudno zignorować. Odbiorca mimowolnie chłonie przekaz płynący z tej formy reklamy – nie może jej zmienić czy wyłączyć, jak to jest w przypadku reklam w innych środkach masowego przekazu – telewizji, Internecie czy prasie. Nowoczesne ekrany w tramwajach czy autobusach wyświetlają nie tylko trasę przejazdu, ale mogą stać się miejscem na reklamę w technologii digital signage. To dynamiczna reklama idealna do emisji np. w tramwajach we Wrocławiu. Komunikat na monitorach ograniczony do wizji jest atrakcyjną formą przekazu, którą trudno zignorować.

Skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Blue Eyes Media to zespół specjalistów – menedżerów, plannerów oraz grafików posiadających doświadczenie i kompetencje niezbędne to projektowania i realizacji kampanii reklamowych. Umiejętności doskonaliliśmy podczas kilkunastu lat pracy na rynku reklamowym, swoją wiedzę nieustannie poszerzamy również poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach i konferencjach. W ramach naszej oferty oferujemy szerokie spektrum działań marketingowych mających na celu docieranie do nowych odbiorców, podnoszenie poziomu sprzedaży, a także zwiększanie rozpoznawalności marek naszych klientów. Specjalizujemy się w kampaniach reklamowych typu outdoor, kierowanych do osób poruszających się w przestrzeni miejskiej. Jednym z rodzajów prowadzonych przez nas działań jest Reklama w MPK Wrocław, która cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, zarówno ze strony marek globalnych, o zasięgu ogólnopolskim, a nawet międzynarodowym, jak również przedsiębiorców działających na rynku lokalnym, w tym różnego rodzaju start-upów, dla których liczy się budowanie świadomości marki w najbliższym sąsiedztwie. Mając na celu zadowolenie klienta dokładamy wszelkich starań by reklama na tramwajach we Wrocławiu charakteryzowała się możliwie najlepszą efektywnością i skutecznością.

Reklama w komunikacji miejskiej Wrocław stanowi element naszej oferty niemalże od początku naszej działalności, dlatego działania, które podejmujemy w tym zakresie zostały zoptymalizowane, tak by zapewnić klientom najlepsze warunki współpracy na każdym etapie realizacji kampanii – od planowania, poprzez jej realizację, aż do opracowania raportu końcowego.

Dziś niewiele podmiotów na rynku może pozwolić sobie na funkcjonowanie bez inwestowania w kampanie reklamowe, dlatego nie czekaj i napisz, bądź zadzwoń do nas już dziś – udzielimy wszelkich informacji na temat zasad współpracy z naszą firmą w związku z reklamą MPK we Wrocławiu. Po doprecyzowaniu oczekiwań wobec kampanii przygotujemy kreację, a następnie zrealizujemy emisję, która przyciągnie uwagę odbiorców.

Reklama w autobusach we Wrocławiu – szeroka gama form prezentowania treści

Zewnętrzna reklama w autobusach we Wrocławiu to doskonały sposób na atrakcyjne zaprezentowanie swojej oferty niemal wszystkich uczestnikom ruchu drogowego – zaróno pieszym, jak i kierowców oraz oczywiście pasażerom. Tego typu reklama może występować w dwóch formach jako oklejenie całego pojazdu lub jedynie jego części (tzw. moduły). W przypadku reklamy modułowej dostępna jest lewa strona pojazdu (busboard) oraz tyłu autobusu. Na tyle autobusu można zamieścić reklamę wyłącznie na tylnej szybie lub w opcji fullback, czyli cała tylna część pojazdu (nie tylko szybka, ale także klapa silnika). Wewnątrz z kolei możesz zdecydować się na ekrany LCD, ramki plakatowe, plakaty na oparciach siedzeń, czy montaż podwieszanych uchwytów reklamowych. W popularnych ramkach możesz wykorzystać plakaty w następujących formatach: A3 oraz 84 x 29,7 cm. Natomiast na ponad 600 monitorach możesz wyświetlać swój spot reklamowy o długości 15 lub 30 sekund. Reklama w autobusach we Wrocławiu to jedna z najbardziej spektakularnych form reklamy mobilnej, na jaką możesz się zdecydować. Na jej korzyść przemawia m.in. zasięg (ponad 1100 km tras autobusowych obejmujących obszar całego miasta) i możliwość dotarcia do setek tysięcy osób każdego dnia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Reklama w tramwajach we Wrocławiu – dostępne nośniki

W komunikacji miejskiej we Wrocławiu duże znaczenie mają także tramwaje, na których reklama także będzie znakomitym wyborem. W przypadku zewnętrznej reklamy w tramwajach we Wrocławiu do dyspozycji również jest całopojazdowe lub częściowe oklejenie pojazdu. Wewnątrz z kolei jak w przypadku autobusów dostępne są m.in. klasyczne ramki plakatowe, w których można prezentować plakaty w formatach 34 x 37 cm oraz 90 x 30 cm oraz pozostałe nośniki analogowe i elektroniczne mobilnej reklamy wewnętrznej. Postaw na oryginalne promowanie marki i wybierz reklamy w tramwajach we Wrocławiu lub w innych pojazdach komunikacji miejskiej. Warto skorzystać z oferty BE Media. Serdecznie zapraszamy do współpracy!