Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie

Reklama w galeriach handlowych

Reklama w centrach handlowych

W Polsce funkcjonuje około 560 galerii handlowych o powierzchni powyżej 5000 metrów kwadratowych. To miejsce nie tylko zakupów, ale również spotkań z przyjaciółmi, które wywołują w nas uczucie radości i sprawiają, że czujemy się szczęśliwsi. Z takimi właśnie emocjami są utożsamiane galerie handlowe. To miejsca, w których często zapominamy o bieżących problemach i troskach.

Galerie handlowe odgrywają znaczącą rolę na rynku reklamy zewnętrznej ze względu na różnorodne formy reklamowe oraz bardzo dużą ilość konsumentów, czyli potencjalnych klientów w miejscu zakupu.

Rozwiązania proponowane przez naszą agencje to szerokie spektrum możliwości dla reklamodawców i bardzo znaczący element przy planowaniu skutecznej strategii reklamowej.

Skuteczna reklama w galeriach handlowych

Firmy mają możliwość ekspozycji reklamy w bardzo sprecyzowany sposób i w wybranej przez siebie formie. Nasza agencja zapewnia kompleksową ofertę reklamy w galeriach handlowych oraz obiektach handlowych dzięki różnorodnym, wysokiej jakości nośnikom reklamowym. Poprzez wybór właściwych nośników i powierzchni reklamowych w galeriach handlowych jesteśmy w stanie wywołać u konsumentów określone emocje i postawy, a tym samym zainicjować zakup. Dodatkowo wywołując określone reakcje u klientów nawiązujemy z nimi trwały kontakt w miejscu, gdzie stoją przed konkretnym już wyborem.

 

Dostępnymi formami reklamowymi w galeriach handlowych w ofercie naszej agencji są: flagi, witryny sklepowe, banery znajdujące się między piętrami, tablice, bilbordy, oklejanie schodów, eleganckie nośniki digitalowe, na których emitujemy spoty reklamowe, oraz reklamy wielkopowierzchniowe. Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy także pakiety reklamowe w postaci wysp wystawowych, hostess, miejsc na ekspozycję produktów oraz inne szyte na miarę potrzeb rozwiązania.

 

W ramach reklamy w galeriach handlowych zapewniamy naszym Klientom przede wszystkim wyjątkową reklamę „skrojoną” specjalnie dla niego.  Koncentracja na potrzebach i oczekiwaniach klienta to absolutny priorytet naszej agencji. Galerie handlowe to miejsce zakupów, spotkań, zabawy oraz miłego spędzania czasu.

560 galerii handlowych w całym kraju
560 galerii handlowychw całym kraju
Miliony klientów miesięcznie per galeria
Miliony klientówmiesięcznie per galeria
Różnorodna oferta  nośników reklamowych premium
Różnorodna oferta nośników reklamowych premium