Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się kompleksową obsługą i realizacją kampanii reklamowych. Naszą specjalnością jest outdoor w nowoczesnym wydaniu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, gdzie szukać Twoich potencjalnych klientów i jakich środków użyć, by zwrócili uwagę właśnie na Twoją reklamę. Zaufanie jakim darzą nas marki nie jest bezpodstawne – po prostu realizujemy skuteczne kampanie. Mimo mnogości nośników w różnych częściach miasta, nie jesteśmy natrętni. Nasze reklamy mają mało inwazyjny charakter – zarówno dla użytkownika, jak i krajobrazu miejskiego. Zamiast irytować, intrygują odbiorców. To naszym zdaniem najlepszy sposób na to, by kampania zapisała się w pamięci potencjalnego klienta.

BeMedia

Zespół na 5

Jesteśmy 15-osobowym zespołem grafików, marketerów i zarazem przyjaciół, którzy w trudnych sytuacjach potrafią się wspierać. W takich realiach niestraszne nam asapy i deadliny. Stajemy na głowie, by osiągnąć oczekiwane przez nas cele kampanii, dzięki czemu 89 % naszych klientów ocenia naszą pracę na 5.

Dlaczego stawiamy na reklamę OOH i DOOH?

Wielu specjalistów upatruje przyszłości w reklamie internetowej. Zauważmy jednak, że mimo rozwoju technologii, nie zamknęliśmy się w domach. Wciąż poruszamy się po mieście, podróżujemy komunikacją miejską, chodzimy do lekarza i innych placówek publicznych. Te wszystkie chwile to doskonała okazja do tego, by zainteresować klienta swoim produktem lub usługą. Reklama DOOH ma przyszłość! Trzeba tylko wiedzieć jak odpowiednio wykorzystać jej potencjał. Zapraszamy serdecznie do współpracy. Doradzimy i opracujemy dla Ciebie najlepszą strategię reklamową.