Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie

KONCENTRUJEMY SIĘ NA ROZWOJU NASZYCH KLIENTÓW

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się kompleksową obsługą i realizacją kampanii reklamowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, gdzie szukać Twoich potencjalnych klientów i jakich środków użyć, by osiągnąć zamierzony cel. Zaufanie jakim darzą nas marki nie jest bezpodstawne – po prostu realizujemy skuteczne kampanie. Mimo mnogości nośników w różnych częściach miasta, nie jesteśmy natrętni. Nasze reklamy mają mało inwazyjny charakter – zarówno dla użytkownika, jak i krajobrazu miejskiego. Zamiast irytować, intrygują odbiorców. To naszym zdaniem najlepszy sposób na to, by kampania zapisała się w pamięci potencjalnego klienta.

Opracujemy i stworzymy dla Ciebie najlepszą koncepcję reklamową, którą następnie wdrożymy i zrealizujemy, dbając przy tym o najmniejszy szczegół.

BeMedia

Zespół na 5

Jesteśmy zespołem plannerów, strategów, grafików, marketerów i zarazem przyjaciół, którzy w trudnych sytuacjach potrafią się wspierać. Naszym celem jest pomaganie Klientom w osiąganiu ich sukcesów. Niestraszne nam asapy i deadliny, a nasza pozytywna energia, pomysły i lata doświadczeń pomagają nam w osiąganiu oczekiwanych celów kampanii, dzięki czemu 89 % naszych klientów ocenia naszą pracę na „5”.

TO KLIENCI SĄ NASZYMI BOHATERAMI 

Stawiamy na reklamę, która ma realne przełożenie na efekty biznesowe

Wielu specjalistów upatruje przyszłości w reklamie internetowej. Zauważmy jednak, że mimo rozwoju technologii, nie zamknęliśmy się w domach. Wciąż poruszamy się po mieście, podróżujemy komunikacją miejską, chodzimy do lekarza i innych placówek publicznych. Te wszystkie chwile to doskonała okazja do tego, by zainteresować klienta swoim produktem lub usługą. Reklama out of home ma przyszłość! Trzeba tylko wiedzieć jak odpowiednio wykorzystać jej potencjał.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!