Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie

Tworzymy kampanie, które przynoszą efekty

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy agencją reklamową, której specjalnością jest reklama zewnętrzna. Posiadamy rozbudowaną, starannie wyselekcjonowaną i uporządkowaną ofertę nośników reklamowych w całym kraju, co sprawia, że jesteśmy doskonałym wyborem zarówno dla dużych, jak i mniejszych kampanii reklamowych. Klienci cenią nas za przejrzyste oferty, szybką komunikację, krótkie terminy realizacji i minimum formalności.

Jako jedyni na rynku dodatkowo wzbogacamy ofertę nośnikami dostępnymi wyłącznie u nas. Oferujemy usługi w zakresie zakupu i planowania mediów, w tym doradztwo, analizę i monitoring oraz raportowanie kampanii reklamowej.

Nasz zespół to eksperci ds. planowania mediów, konsultanci ds. obsługi klienta, negocjatorzy, kreatywni graficy, designerzy, copywriterzy, audytorzy jakości kampanii.

Kliknij ✅BEZPŁATNA WYCENA i wypełnij formularz, aby skorzystać z bezpłatnej wyceny i konsultacji. Sprawdź nas bez zobowiązań i ryzyka.

 

 

 

BeMedia

Za opiekę, czytelne i przejrzyste oferty, szybki kontakt, kompleksową obsługę oraz wiarygodność nasi klienci ocenili naszą agencję na 5 .
Zespół na 5

Jesteśmy zespołem plannerów, strategów, grafików, marketerów i zarazem przyjaciół, a przede wszystkim zespołem, który rozumie Ciebie jako przedsiębiorcę. Naszym celem jest pomaganie Klientom w osiąganiu ich sukcesów. Niestraszne nam asapy i deadliny, a nasza pozytywna energia, pomysły i lata doświadczeń pomagają nam w osiąganiu oczekiwanych celów kampanii, dzięki czemu 89 % naszych klientów ocenia naszą pracę na „5”.

TO KLIENCI SĄ NASZYMI BOHATERAMI 

Stawiamy na reklamę, która ma realne przełożenie na efekty biznesowe

Wielu specjalistów upatruje przyszłości w reklamie internetowej. Zauważmy jednak, że mimo rozwoju technologii, nie zamknęliśmy się w domach. Wciąż poruszamy się po mieście, podróżujemy komunikacją miejską, chodzimy do lekarza i innych placówek publicznych. Te wszystkie chwile to doskonała okazja do tego, by zainteresować klienta swoim produktem lub usługą. Reklama out of home ma przyszłość! Trzeba tylko wiedzieć jak odpowiednio wykorzystać jej potencjał.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!