Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie

Reklama w komunikacji - Kraków

Reklama w komunikacji miejskiej – Kraków

Położenie geograficzne miasta doskonale sprzyja promocji miast i regionów. Mieszkańcy miasta widząc reklamę, zyskają ciekawą propozycję spędzenia weekendu, natomiast turyści dowiedzą się więcej o czołowych atrakcjach danego miejsca. Biorąc pod uwagę dogodne połączenia komunikacyjne z Krakowa oraz fakt, że Kraków jest najchętniej odwiedzanym miastem w Polsce przez turystów, efekty kampanii mogą być naprawdę zadowalające. Reklama w komunikacji miejskiej w Krakowie to doskonały sposób na promocję produktów czy usług zarówno dla lokalnych przedsiębiorców, jak i firm działających w szerszym zakresie. Taka reklama w autobusach czy tramwajach sprawia, że dotarcie do różnej grupy odbiorców jest bardzo proste – widzą ją wszyscy podróżujący, także osoby, które mają ograniczony dostęp do innych środków masowego przekazu – prasy, Internetu, telewizji.

Typy nośników

AUTOBUSY

EKRANY W AUTOBUSACH

EKRANY W AUTOBUSACH

RAMKI W AUTOBUSACH

RAMKI W AUTOBUSACH

FULLBACK

FULLBACK

inne

ambient

ambient

Reklamuj się w Krakowie

Reklama w tramwajach i autobusach może mieć różną formę – dynamiczną; jako spot wyświetlany na ekranach w komunikacji lub statyczną; ramki w autobusach i tramwajach. Umieszczone wewnątrz pojazdów materiały promocyjne przykuwają wzrok pasażerów, którzy mimowolnie, chcąc zapełnić czas podczas podróży, skupiają się na przekazie i chłoną przekazywane informacje. Reklama na monitorach może zostać wyświetlana we wszystkich pojazdach, które posiadają odpowiedni ekran. Innym sposobem na mobilną promocję w Krakowie jest oklejanie tramwajów i autobusów – reklama całościowa lub typu fullback przykuwa uwagę wszystkich uczestników ruchu drogowego: pieszych, kierowców oraz pasażerów komunikacji miejskiej. Jeden oklejony pojazd przemieszczający się po Krakowie to szansa na setki nowych klientów!

Reklama w Autobusach i Tramwajach
– dla kogo?

Reklama w komunikacji miejskiej na terenie Krakowa cieszy się również dużym powodzeniem wśród firm lokalnych oraz branży FMCG, health& beauty oraz auto- moto. Reklama daje możliwość dotarcia do sprecyzowanego odbiorcy oraz spokojnego zapoznania się ze spotem reklamowym np. podczas drogi do pracy, dzięki czemu przekaz wyróżnia się dużą skutecznością. Podczas długiej podróży odbiorca mimowolnie skupia wzrok na reklamie. W innym przypadku jego uwagę zwróci zapewne dynamiczny, kolorowy i żywy obraz, który uatrakcyjnia precyzyjnie dopasowany kontent.

Reklama w tramwajach i autobusach w Krakowie – co warto o niej wiedzieć?

W BE Media współpracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorcami, jak i lokalnymi markami, które szukają skutecznego sposobu na promocję swojej firmy. Znakomitym wyborem będzie reklama w tramwajach i autobusach w Krakowie, którymi każdego dnia podróżują tysiące pasażerów z każdego zakątka miasta. Dzięki nam możesz umieścić w pojazdach dynamiczne, widoczne i zapadające w pamięć komunikaty, które wyróżnią się na tle pozostałych przekazów i zostaną nie tylko dostrzeżone, ale także przyswojone w całkowicie bezproblemowy sposób. Jeśli interesuje Cię reklama w MPK Kraków, to masz kilka możliwości. W przypadku autobusów oferujemy takie nośniki jak ekrany LCD, uchwyty pasażerskie czy fullback i całościowe oklejanie pojazdów. Z kolei tramwaje zapewniają jeszcze więcej sposobów na promocję Twojej firmy. Oprócz wcześniej wymienionych możemy wykonać dla Ciebie projekt oklejenia siedzeń, uchwytów i burt. Wspólnie stworzymy kreacje, które zapadną w pamięć mieszkańcom Krakowa i nie tylko.

Jakie są zalety reklamy w MPK w Krakowie?

Dlaczego to właśnie reklama w MPK w Krakowie będzie strzałem w dziesiątkę? Jedną z największych zalet takiej formy promocji jest jej mobilność oraz dostęp do szerokiego taboru pojazdów, w których lub na których można umieścić wybrane nośniki. Możesz zdecydować się na jeden z nich lub nawet na kilka – w ten sposób zagwarantujesz sobie jeszcze większą skuteczność promocji. Dodatkowo reklama na tramwajach i autobusach w Krakowie to łatwy sposób na zwrócenie uwagi i wyróżnienie się na tle konkurencji. W końcu to właśnie komunikacją miejską każdego dnia podróżują tysiące mieszkańców i turystów. Pasażerowie spędzają w niej od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu minut na dobę i bardzo często ich wzrok zatrzymuje się na tym, co uznają za interesujące. Tym właśnie może być Twoja reklama – dynamiczna, widoczna i idealnie dopasowana kreacja, która zapadnie w pamięć i przełoży się na realny zysk w Twojej firmie.