Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie

Reklama w komunikacji - Warszawa

Reklama w komunikacji miejskiej – Warszawa

Warszawa jest jednym z najbardziej zakorkowanych miast Europy. Choć czas spędzony w korku można na różne sposoby wykorzystać np. na zjedzenie spóźnionego śniadania to coraz więcej Warszawiaków przesiada się z auta do komunikacji miejskiej. Z oficjalnych badań wynika, że ponad 63% mieszkańców miasta porusza się po mieście korzystając z transportu publicznego. Z uwagi na dużą rozległość, miasto posiada wysoko rozwiniętą sieć komunikacji miejskiej. Jest to jedyne  miasto w Polsce, które posiada metro; łącznie 300 wagonów oraz bardzo liczny tabór tramwajów i autobusów. W sumie po Warszawie porusza się 266 tramwajów i 536 autobusów, na których można umieścić swoją reklamę. Decydując się na reklamę w komunikacji miejskiej na terenie Warszawy możemy dotrzeć nawet do kilku milionów potencjalnych Klientów.

Typy nośników

METRO

RAMKI W WAGONACH METRA

RAMKI W WAGONACH METRA

EKRANY W WAGONACH METRA

EKRANY W WAGONACH METRA

BILLBOARDY NA STACJACH METRA

BILLBOARDY NA STACJACH METRA

EKRANY NA PERONACH METRA

EKRANY NA PERONACH METRA

TRAMWAJE

EKRANY W TRAMWAJACH

EKRANY W TRAMWAJACH

RAMKI I TABLICZKI W TRAMWAJACH

RAMKI I TABLICZKI W TRAMWAJACH

OKLEJANIE TRAMWAJU

OKLEJANIE TRAMWAJU

AUTOBUSY

EKRANY W AUTOBUSACH

EKRANY W AUTOBUSACH

RAMKI W AUTOBUSACH

RAMKI W AUTOBUSACH

FULLBACK

FULLBACK

INNE

AMBIENT

AMBIENT

Co oferujemy?

Reklama w komunikacji miejskiej może przybierać różnorodne formy. Ramki i plakaty to popularna, papierowa reklama w autobusach, której przekaz codziennie trafia do szerokiej rzeszy odbiorców. Innym, niezwykle skutecznym środkiem przekazu może być reklama na ekranach w komunikacji miejskiej. Czas spędzany podczas przejazdu komunikacją miejską zwykle staramy się czymś zapełnić. Jeśli wzrok przykuje interesująca i wyróżniająca się na tle innych reklama, istnieje duża szansa, że jej emisja przyczyni się do powodzenia akcji promocyjnej. Taka reklama wyświetlana na monitorach może być stosowana jako reklama w metro, w tramwaju, w autobusie – we wszystkich pojazdach komunikacji publicznej, które posiadają odpowiedni ekran.

Reklama w Autobusach i Tramwajach
– dla kogo?

Reklama w komunikacji miejskiej w Warszawie to doskonały pomysł na dotarcie do różnorodnej grupy odbiorców, w tym także tych potencjalnych klientów, którzy mają ograniczony dostęp do innych środków masowego przekazu, takich jak telewizja, Internet czy prasa. Reklama zewnętrzna przemawiać będzie do szerokiego grona odbiorców w Warszawie, spędzających czas poza domem. Mobilność oznacza większą skuteczność! Reklama w tramwajach, autobusach i metrze na terenie Warszawy to doskonały pomysł na promocję. Oklejanie tramwajów poruszających się np. po Warszawie to nic innego jak jeżdżący billboard – widzą go kierowcy, przechodnie, a także czekający na przystanku pasażerowie. Reklama fullback trafia do szerokiego grona odbiorców i przyciąga uwagę, co bezpośrednio przyczynia się do sukcesu.

Reklama mobilna w Warszawie – dotrzyj do tysięcy klientów dziennie

Reklama mobilna w Warszawie daje Ci ogromne możliwości dotarcia do tysięcy klientów dziennie. Korzystając z usług BE Media, możesz zdecydować się na umieszczenie jej na przykład w metrze w formie ekranów LCD, ramek, metroboard, oklejenia ścian peronowych czy nawet całościowych wagonów metra. Podobnie jest w przypadku oferowanej przez nas w Warszawie reklamie MPK w autobusach lub tramwajach. Takie formy promocji są łatwo zauważalne, doskonale widoczne i niezwykle skuteczne. Na podróż komunikacją miejską decydują się zarówno studenci, jak i dorośli, którzy w trakcie kilkunastu minut spędzonych każdego dnia w pojeździe lub wagonie z pewnością ją zauważą. Dzięki mobilnej i nienatarczywej reklamie możesz zwrócić uwagę na swoją usługę lub produkt, prezentując podróżującym dynamicznie, idealnie dopasowany kontent. W ten sposób przekaz jest łatwiejszy do przyswojenia, a tym samym skuteczniejszy niż nachalne komunikaty pojawiające się na przykład na stronach internetowych.

Reklama w MPK – zalety

Reklama mobilna w MPK w stolicy, podobnie jak i w wielu miastach na terenie całej Polski, to budżetowy i skuteczny sposób na dotarcie do szerokiej grupy docelowej. Szacuje się, że w ciągu roku w całej Polsce z komunikacji miejskiej korzysta nawet do 4 miliardów osób! Szeroki zasięg to jednak dopiero pierwsza z długiej listy zalet oferowanych przez nas usług. Dzięki współpracy z BE Media możesz dotrzeć do mieszkańców tak dużego miasta, jakim jest Warszawa. Reklama w autobusach, tramwajach i metrze będzie razem z nimi przemieszczać się po kolejnych dzielnicach, bardzo często trafiając kilkakrotnie do tego samego pasażera. To z kolei ma ogromny wpływ na jeszcze lepszą możliwość zapamiętania przekazu Twojej firmy. Co więcej, badania potwierdzają, że to właśnie reklama w komunikacji miejskiej należy do grupy najlepszych sposobów promocji i komunikacji, i to bez względu na to, czy pracujesz w dużym przedsiębiorstwie, czy jesteś właścicielem lokalnej firmy.

Reklama w warszawskiej przestrzeni miejskiej

Warszawa jest największym miastem w Polsce, zamieszkuje tu również największa spośród wszystkich polskich miejscowości liczba ludności. Stolica Polski stanowi ważny ośrodek kulturalny, naukowy oraz gospodarczy – będąc jednocześnie jednym z większych w kraju skupisk przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Nie ma co się zatem dziwić, że warszawski rynek generuje duże zapotrzebowanie na ciekawe i nieszablonowe kampanie reklamowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy szerokie spektrum działań marketingowych, w tym obsługujemy również tramwaje Warszawskie. Reklama w wagonach tramwajowych może polegać na oklejeniu pojazdu, tak by dotrzeć z przekazem do osób oczekujących na przystankach oraz poruszających się innymi środkami lokomocji, bądź przybrać postać multimedialnych spotów reklamowych, emitowanych na ekranach zainstalowanych w środku. Reklamę w ZTM Warszawa proponujemy zarówno dużym organizacjom o ugruntowanej pozycji na rynku, jak również nowopowstałym przedsiębiorcom dopiero walczącym o swoje miejsce wśród konkurencji.

W ramach działań promocyjnych obejmujących tabor miejski na uwagę zasługuje również Metro w Warszawie – jest to niezwykle skuteczna reklama, głównie za sprawą dużej ilości pasażerów korzystających z tej formy poruszania się po mieście. Każdego dnia z podziemnej kolei w stolicy korzysta nawet 500 000 pasażerów, w związku z tym metro może okazać się interesującym medium dla tych wszystkich reklamodawców, dla których istotne są duże zasięgi kampanii. Biorąc pod uwagę zarówno szerokie grono odbiorców, jak również możliwość stworzenia ciekawych, przyciągających uwagę kreacji, reklama w komunikacji miejskiej w Warszawie z całą pewnością stanowi atrakcyjną formę prezentowania się odbiorcom w warszawskim krajobrazie miejskim.

Reklama na autobusach w Warszawie – wybór nośników

Jeżeli już zdecydujesz się na reklamę na autobusach w Warszawie to zostaje jedynie wybrać odpowiedni nośnik. W przypadku reklam zewnętrznych dostępne są trzy opcje: typ FULLBACK, typ HALFBACK oraz typ EKOFULLBACK. W pierwszym przypadku reklama umieszczana jest na całym tyle autobusu miejskiego (łącznie z szybą), natomiast drugi rodzaj to wyklejenie jedynie połowy tyłu pojazdu. Co ważne, możesz sam zdecydować, czy będzie to szyba, czy klapa silnika autobusu. EKOFULLBACK to nic innego jak typ FULLBACK jednak nie na pojeździe spalinowym, a elektrycznym. Dostępne są też nośniki nie tylko reklam na autobusach w Warszawie, ale także w ich wnętrzu. Mowa tu o uchwytach pasażerskich (tzw. rączkach), w których można umieścić reklamę o wymiarach 0,7 x 12,6 cm oraz tradycyjnych ramkach plakatowych w formacie 90 x 30 cm. Takie niewielkie przestrzenie to świetne miejsce na przygotowanie niezwykle kreatywnej prezentacji.

Reklama w tramwajach w Warszawie – szeroka gama dostępnych opcji prezentacji

Mobilna reklama cieszy się coraz większą popularnością ze względu na swój zasięg i wysoką responsywność, więc nic dziwnego, że również na tramwajach miejskich jest dostępnych kilka bardzo ciekawych rozwiązań. Reklama w tramwajach w Warszawie to przede wszystkim oklejanie całopojazdowe lub częściowe (w zależności od typu pojazdu) oraz klasyczne ramki plakatowe i ekrany. Reklamy w komunikacji miejskiej to rewelacyjny sposób na dotarcie do ludzi o różnych upodobaniach i potrzebach. Według badań blisko ⅔ pasażerów twierdzi, że oglądanie informacji wyświetlanych na monitorach sprawia im przyjemność. Twój spot reklamowy może być jedną z tych treści. Warto wykorzystać potencjał drzemiący w miesięcznych kontaktach na poziomie blisko 9 mln! Wybierz oryginalne promowanie swojej marki i zdecyduj się na reklamy w tramwajach w Warszawie lub w innych pojazdach komunikacji miejskiej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Służymy fachową radą, profesjonalnym wsparciem oraz elastycznym i indywidualnym podejściem do każdej realizacji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.