Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie

Reklama DOOH w przychodniach Medicover

Multimedialna reklama w przychodniach Medicover


Multimedialna reklama w przychodniach Medicover

Obecnie jednym z największych trendów w placówkach medycznych są informacje i reklamy na monitorach digital signage. Grupa Medicover, a w jej ramach także przychodnie CM Damiana, przychodnie sieci MediPartner czy apteki Medicover oferują nośniki informacyjno -reklamowe dając reklamodawcom możliwość promowania swoich produktów.

Nośniki w sieci placówek i aptekach grupy Medicover to nowy projekt, który obejmuje niemalże 90 lokalizacji na terenie całej Polski i niemalże 160 nośników, co daje ponad 3 mln kontaktów miesięcznie, przy czym 85 % to kontakty unikatowe.

Jako jedyne medium na polskim rynku stanowi unikalny kanał komunikacyjny, łączący spoty reklamowe z ofertami samych placówek. Ekrany zapewniają wymierne korzyści każdej grupie: reklamodawcom i odbiorcom. Pacjenci w poczekalniach, goście, lekarze i pracownicy stają się bezpośrednią lub pośrednią grupą docelową odbioru informacji i treści reklamowych.

Emitowane treści wpływają pozytywnie na doświadczenia pacjentów, a przy okazji stają się ważnym medium promującym produkty i usługi każdej gałęzi przemysłu. Nośniki rozmieszczone są w strategicznych punktach placówek, a informacje wyświetlane są w sposób ciągły przez cały dzień, odbiorca ma stały kontakt z promowanymi produktami i usługami.

Nośniki digital signage w grupie Medicover obsługiwane są przez agencję reklamową 💙BE Media(www.be-media.com.pl).

BE Media

Zajmujemy się kompleksową obsługą i realizacją kampanii reklamowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, gdzie szukać Twoich potencjalnych klientów i jakich środków użyć, by osiągnąć zamierzony cel. Opracujemy i stworzymy dla Ciebie najlepszą koncepcję reklamową, którą następnie wdrożymy i zrealizujemy, dbając przy tym o najmniejszy szczegół.