Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie

Debiut reklamowy – Vegeta na ekranach LCD w tramwajach

Debiut reklamowy – Vegeta na ekranach LCD w tramwajach


Debiut reklamowy – Vegeta na ekranach LCD w tramwajach

W marcu na ekranach w transporcie publicznym zadebiutowały marki: Podravka oraz Vegeta. Działania te wpisują się w szerszy zakres aktywności skupiając się na promocji nowych produktów w portfolio obu marek. 15 sekundowe spoty emitowane są naprzemiennie na ekranach w autobusach i tramwajach w wybranych 5 aglomeracjach.

https://www.youtube.com/watch?v=KYxmNSJupyQ&feature=youtu.be

Ekrany w komunikacji miejskiej jako medium zostały wybrane ze względu na nowoczesność przekazu, możliwość wykorzystania atrakcyjnych spotów promocyjnych, a przede wszystkim ze względu na masowe i codzienne dotarcie do milionów potencjalnych konsumentów. Kampania potrwa miesiąc. Estymowane dotarcie w wybranym przez klienta wariancie kampanii to ponad 5 milionów kontaktów. Polacy bardzo chętnie korzystają z komunikacji miejskiej – ponad połowa ankietowanych wybiera ten środek transportu.

https://www.youtube.com/watch?v=al27Ct12IRM&feature=youtu.be

Za realizację kampanii odpowiedzialna jest agencja reklamowa BE Media (www.be-media.com.pl).

BE Media

Zajmujemy się kompleksową obsługą i realizacją kampanii reklamowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, gdzie szukać Twoich potencjalnych klientów i jakich środków użyć, by osiągnąć zamierzony cel. Opracujemy i stworzymy dla Ciebie najlepszą koncepcję reklamową, którą następnie wdrożymy i zrealizujemy, dbając przy tym o najmniejszy szczegół.