Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie

14 powodów, dla których warto z nami współpracować​ ?!

14 powodów, dla których warto z nami współpracować​ ?!


14 powodów, dla których warto z nami współpracować​ ?!

Wybór odpowiedniej agencji reklamowej to decyzja, która znacząco wpływa na sukces kampanii. Już na etapie zapytania ofertowego można wyczuć, czy współpraca układa się na profesjonalnym poziomie. Ważne jest, aby wybrana agencja nie tylko posiadała odpowiednią wiedzę i doświadczenie, ale także była w stanie zrozumieć Twoje potrzeby i dostosować swoje strategie, aby były jak najbardziej efektywne.

Oto 14 powodów, dla których warto rozważyć współpracę z nami, zbudowane na fundamencie doświadczeń i opinii naszych klientów oraz partnerów biznesowych.

1. Rozbudowana oferta nośników. Łączymy kampanie na różnych nośnikach, dlatego mamy do dyspozycji cały przekrój mediów z całej Polski w 1 miejscu. Dotyczy to zarówno reklam OOH, DOOH, a także transportu publicznego. Co to oznacza? Jeśli planujesz realizację kampanii na różnych nośnikach, to nie musisz szukać kilku agencji. U nas masz wszystko w 1 miejscu!

2. Oferujemy gwarancję trwałości reklamy oraz zapewniamy regularne aktualizacje reklamowe, dzięki czemu możecie  śledzić i monitorować swoje kampanie reklamowe przez cały okres trwania kampanii.

3. Natychmiastowa odpowiedź. Wielu naszych klientów było zaskoczonych, że kontakt z naszej strony nastąpił tak szybko. Klienci nie muszą czekać w nieskończoność i w niepewności – szczególnie jeśli ważny jest dla nich czas i potrzebują przygotować kampanię na CITO;-).

4. Pewni rozwiązań, które oferujemy. Doskonale znamy branżę reklamową i wiemy, że to co oferujemy, przyniesie oczekiwane efekty. Nasi klienci mówią, że współpracując z nami są spokojni o to, jak potoczy się kampania. Wiedząc, czego oczekujesz, otrzymujesz od nas -rekomendację dobrych i sprawdzonych rozwiązań.

5. Wizualizacje kampanii. Już w momencie otrzymania wyceny, możesz otrzymać też wizualizację swojej kampanii. Na własne oczy przekonujesz się, jak dana reklama będzie wyglądała na konkretnych nośnikach. Takie rozwiązanie pozwala też na bezstresowe wprowadzanie zmian w projekcie.

6. Edukacja klienta i indywidualne podejście. Tłumaczymy na konkretnych przykładach, które rozwiązania sprawdzają się najlepiej i co przełoży się na lepszą konwersję. Różne branże to różne rozwiązania. Zależy nam na Twoim sukcesie, ponieważ aspirujemy do budowania z Tobą trwałej i owocnej współpracy.

7. Starannie dobrani eksperci. W naszym zespole klienckim mamy tylko te osoby, które mają min. 10 lat doświadczenia w pracy projektowej z klientami. Są to Specjaliści, którzy pracują w branży od wielu lat. Dzięki temu doświadczeniu nasze działania są precyzyjne i skrojone na miarę potrzeb; naprawdę wiemy na co postawić, a czego unikać.

8. Optymalizacja kosztów klienta. Nasze usługi reklamowe łączą w sobie ekspertyzę wielu specjalistów – od grafików i designerów, przez strategów i media planerów, po copywriterów, eliminując potrzebę angażowania dodatkowych podwykonawców. Oferujemy bogaty wybór nośników i rozwiązań reklamowych, maksymalnie upraszczając wszelkie formalności. Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu.

9. Proponujemy to, co  faktycznie zadziała. Nie chcemy, żebyś przepalał swój budżet. Zaoferujemy Ci to, co jest skuteczniejsze, a nie to, co by się nam bardziej opłacało. A to wszystko dlatego bo, chcemy, abyś został z nami na dłużej.

10. Powracający klienci. Ponad 90% naszych klientów kontynuuje z nami współpracę na dłuższą metę, poszerzając zakres tej współpracy. Dziękujemy Wam! To wystarczający dowód na to, że działamy skutecznie.

11. Mamy wspaniałe relacje z klientami, bo lubimy naszych klientów. Stawiamy na prostą i rzeczową komunikację, która przekłada się na dobre relacje i ułatwia współpracę. Ważny jest dla nas dialog i obopólne zrozumienie.

12. Raport z audytu i wideo z realizacji. Kładziemy nacisk na to, aby przez cały okres kampanii, każdy klient wiedział co się dzieje z jego kampanią. Dlatego dokładnie raportujemy, jak wygląda obecnie kampania na poszczególnych nośnikach.

13. Gwarancja, że jest się w dobrych rękach. Każdym klientem opiekujemy się od początku do końca. O wszystkich działaniach informujemy na bieżąco i zapewniamy wsparcie z każdego działu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Masz pytanie? Dzwoń/pisz śmiało.

14. Pamiętamy o naszych ​klientach. Korzystając z każdej nadarzającej się okazji, z radością spotykamy się z Wami lub wysyłamy drobne upominki pełne pozytywnej energii🤗

Znasz już wszystkie powody, dla których warto z nami współpracować. Teraz Twój ruch. Jeśli zależy Ci na skutecznej kampanii OOH, DOOH lub City Transport, skorzystaj z formularza kontaktowego i czekaj na nasz telefon. Oddzwonimy szybko 😉

Dorota Szeliga-Kobus

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalizacją „filologia dla mediów”. Od prawie 10 lat działająca aktywnie w świecie copywritingu. Doświadczenie zdobywała współpracując z agencjami PR oraz marketingowymi w zakresie tworzenia tekstów SEO, tekstów specjalistycznych, wpisów blogowych oraz treści na social media. Dodatkowo instruktorka fitness i instruktora zajęć samoobrony dla dzieci. Miłośniczka mindfulness, aktywnego spędzania czasu, musicali i fotografii. W BE Media odpowiedzialna za kreowanie tekstów atrakcyjnych dla czytelników, tworzenie materiałów tekstowych na wewnętrzne potrzeby działu marketingu i reklamy, a także przygotowywanie newsletterów dla klientów agencji.