Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie

REKLAMA NA EKRANACH LED - WARSZAWA

REKLAMA NA EKRANACH LED – WARSZAWA

Warszawa jest najbardziej rozwiniętym miastem pod względem reklamy wielkoformatowej. Na terenie miasta znajduje się ponad 30 ekranów LED, których łączny zasięg szacuje się na kilkanaście milionów miesięcznie. Wysoki zasięg kampanii wynika nie tylko z dużej liczby nośników, ale przede wszystkim z rozmieszczenia ekranów w strategicznych lokalizacjach, wokół których codziennie poruszają się tysiące potencjalnych konsumentów.

Reklama na Telebimach LED Warszawa

Jedną z kluczowych lokalizacji jest skrzyżowanie ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich. Jest to ścisłe centrum miasta, a tym samym główny ciąg komunikacyjny liczący kilkadziesiąt linii tramwajowych i autobusowych. Ponadto w okolicy znajdują się pasaże handlowe, Galeria Handlowa oraz kluczowe atrakcje turystyczne, które tłumnie przyciągają mieszkańców miasta i turystów. Umieszczony na dachu Cepelii ekran mierzy 60 m kwadratowych i miesięcznie generuje nawet 8 milionów kontaktów. Planując kampanie reklamowe typu outdoor nie można pominąć multimedialnych nośników w Warszawie, które mogą być alternatywną dla tradycyjnej reklamy zewnętrznej.

Najskuteczniejsza reklama outdoorowa – kampania na telebimach

Reklama zewnętrzna trafia do bardzo szerokiego grona odbiorców. Plakaty, billboardy i telebimy LED mijane są codziennie przez setki osób. Jednak to reklama na ekranach LED jest zdecydowanie najskuteczniejszą formą reklamy outdoorowej. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – ruchome obrazy wyświetlane na telebimach są częściej zapamiętywane – dynamiczne i kolorowe spoty skutecznie przyciągają uwagę odbiorców, a więc i potencjalnych klientów w Warszawie. Video prezentacje pozwalają także zawrzeć o wiele więcej informacji niż mogłoby się znaleźć na tradycyjnej, papierowej reklamie zewnętrznej. To doskonały pomysł na promocję zarówno dla lokalnych przedsiębiorców, działających wyłącznie na terenie Warszawy i jej okolic, jak i dla firm o szerszym, ogólnopolskim zakresie.

Zaplanuj kampanię reklamową z wykorzystaniem ekranów LED

Ekrany LED pozwalają na stworzenie atrakcyjnego, dynamicznego przekazu, który może być jednym z elementów kampanii reklamowej. Ta innowacyjna forma promocji podnosi prestiż i rozpoznawalność marki. Płatna reklama LED w centrum miasta to przepis na sukces – jej przekaz trafia do szerokiego grona odbiorców w Warszawie, także tych, którzy do których trudno dotrzeć za pomocą innych środków masowego przekazu – telewizji, Internetu czy prasy. Chcesz zaplanować kampanię reklamową, która odniesie sukces? Ekrany reklamowe sprawią, że Twoja reklama na telebimach LED będzie widoczna niezależnie od warunków atmosferycznych, a dynamiczna i atrakcyjna forma przekazu pozwoli w prosty sposób pozyskać nowych klientów.

Wszystko, co warto wiedzieć o reklamie wielkoformatowej w Warszawie

Interesuje Cię reklama wielkoformatowa? Warszawa to jedno z wielu miast w całej Polsce, w których możemy umieścić Twój przekaz na nowoczesnym i doskonale widocznym nośniku, którego nie da się nie zauważyć. To właśnie ta forma promocji cieszy się dużą popularnością wśród klientów biznesowych. Nie bez powodu – duże rozmiary, strategiczna lokalizacja oraz dynamika i świetna widoczność, które zapewnia ekran reklamowy LED, to najlepszy sposób na dotarcie do masowej grupy odbiorców. Dzięki umieszczeniu reklamy wielkoformatowej w przestrzeni miejskiej zapewnisz sobie skuteczność przekazu, przyciągniesz nowych klientów oraz zaprezentujesz mieszkańcom i turystom swój produkt lub usługę. W BE Media zaprojektujemy dla Ciebie kreację i wybierzemy najlepszy nośnik w taki sposób, aby efekt spełniał nie tylko Twoje wymagania, ale także oczekiwania Twoich potencjalnych klientów. Bez względu na to, czy dopiero wprowadzasz produkt na rynek, czy chcesz przypomnieć konsumentom o swojej usłudze – z nami zrobisz to najlepiej.

Reklama wielkoformatowa w Warszawie – dla kogo?

Zastanawiasz się, dla kogo najlepszym rozwiązaniem będzie reklama wielkoformatowa w Warszawie? Oferowana przez BE Media promocja na dużych nośnikach, w tym przede wszystkim na ekranie reklamowym LED to doskonała propozycja dla każdej firmy. Z korzyści płynących z wykorzystania takiej formy przekazu skorzystają małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Dlaczego? Telebim zlokalizowany w mieście Warszawa, lub innej miejscowości w Polsce, to przede wszystkim znakomity sposób na zdobycie rozpoznawalności i budowanie świadomości marki. Dodatkowo nasze nowoczesne reklamy LED-owe pomogą Ci we wzmocnieniu Twojej pozycji na rynku, zdobyciu nowych klientów i wyróżnieniu się na tle konkurentów. Umieszczony w dobrej lokalizacji ekran reklamowy przyciągnie wzrok, a odpowiednio zaplanowana kreacja sprawi, że przekaz pozostanie w pamięci konsumentów. Ich liczba robi wrażenie, bo każdego dnia Twój nośnik promocyjny mogą zobaczyć tysiące ludzi.