Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie

REKLAMA NA EKRANACH LED W ŁODZI

REKLAMA NA EKRANACH LED W ŁODZI

W Łodzi do dyspozycji Klientów posiadamy kilkanaście ekranów Led, które służą celom reklamowym. Doskonałe usytuowanie ekranów przy głównych drogach, ruchliwych skrzyżowaniach i zakorkowanych ulicach sprawia, że komunikat reklamowy trafia do ogromniej rzeszy klientów. Znakomitym urozmaiceniem tradycyjnego outdooru są właśnie multimedialne nośniki Led, przy pomocy których możemy pokazać spot reklamowy. Ekrany Led zlokalizowane są w centrum Łodzi koło Manufaktury oraz na ulicy Piotrkowskiej; jak również na głównych drogach wjazdowych i wyjazdowych z miasta.

Reklama na Telebimach LED Łódź

Komunikat reklamowy trafia do łodzian poprzez dynamiczny i kolorowy spot, który wzmaga ciekawość potencjalnych Klientów. Łódź – stolica województwa Łódzkiego – jest miastem położonym w środkowej Polsce. Jest jednym z największych miast w Polsce zarówno pod względem liczby ludności, jak i zajmowanej powierzchni. Niegdyś kojarzona wyłącznie z fabrykami, dziś należy do większych ośrodków akademickich oraz kulturalnych. Ważnym ośrodkiem komunikacji międzynarodowej jest Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta.

Reklamuj się w Łodzi!

Szukasz skutecznego sposobu na promocję swojej marki w Łodzi? Postaw na nowoczesną promocję outdoorową. Reklama na telebimach LED jest innowacyjnym i dużo skuteczniejszym medium niż statyczne billboardy czy plakaty. Ruchome obrazy – dynamiczne i kolorowe – skupiają uwagę odbiorców i są przez nich częściej zapamiętywane. Ekrany reklamowe tego typu znajdują się zwykle w centrum miasta i na drogach wylotowych – tak jest też i w przypadku Łodzi. Taka lokalizacja oraz forma promocji sprawiają, że przekaz dociera do bardzo szerokiej grupy potencjalnych klientów w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach i różnym statusie społecznym. Płatna reklama LED w formie video prezentacji jest doskonałym rozwiązaniem dla firm działających w Łodzi lokalnie, regionalnie, krajowo i globalnie.

Zaplanuj skuteczną kampanię reklamową w Łodzi

Telebimy LED to innowacyjne i skuteczne medium outdoorowe, które dobrze widoczne jest na tle miejskiej infrastruktury niezależnie od warunków atmosferycznych. Pozwala na stworzenie przekazu o różnej długości, spot zawierać będzie też więcej informacji niż papierowy plakat. Reklama na ekranach LED doskonale uzupełni promocję marki i będzie wsparciem dla działań w Internecie, prasie czy telewizji. Zadbaj o prestiż i rozpoznawalność swojej firmy, zaplanuj kampanię reklamową w Łodzi, wykorzystując do tego telebimy LED.