Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie

Wszystko, czego potrzebujesz jest w tym miejscu!

Wszystko, czego potrzebujesz jest w tym miejscu!


Wszystko, czego potrzebujesz jest w tym miejscu!

Nasza agencja reklamowa BE Media, to idealne miejsce dla każdego, kto szuka kompleksowej obsługi w zakresie reklamy zewnętrznej. Posiadamy ogromną bazę mediów OOH, DOOH oraz nośników w transporcie publicznym (autobusy, tramwaje, pociągi czy koleje), dzięki czemu w jednym miejscu klienci mogą zaplanować kampanie ogólnopolskie, regionalne oraz lokalne.

W ramach współpracy z nami, zapewniamy Państwu kompleksową obsługę. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy zawsze służą doradztwem i pomocą. Zaczynamy od stworzenia szytego na miarę potrzeb media planu, który kieruje się optymalnymi celami kampanii.

Nasz dział graficzny zawsze dopasowuje kreacje do właściwości nośnika, aby jak najlepiej przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. W razie potrzeby, jesteśmy w stanie stworzyć grafiki czy spoty od początku.

Dla naszych klientów przygotowujemy również wydruki reklam oraz zajmujemy się montażem, demontażem oraz ekspozycją reklam. Dzięki temu, klienci nie muszą martwić się o organizację tych kwestii. Jesteśmy także pomocni przy produkcji materiałów graficznych oraz przygotowujemy szczegółowe raporty ze zrealizowanej kampanii.

W BE Media dbamy o Twój czas, dlatego wszystkie usługi realizujemy w jednym miejscu. Nasza agencja to unikatowe połączenie profesjonalizmu i elastyczności, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową obsługę kampanii, jednocześnie dostosowując się do indywidualnych potrzeb klienta.

Przygotowanie takiej kampanii wymaga sztabu ludzi, dlatego nad każdą kampanią czuwają nasi doświadczeni specjaliści, czyli: opiekun kampanii, dział graficzny, dział realizacji, dział audytu kampanii oraz księgowość. Dzięki temu, klienci mogą mieć pewność, że ich kampania jest kompleksowo i profesjonalnie realizowana.

W BE Media nie tylko zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę reklamową, ale także dbamy o Twój czas i wygodę. Wiemy, że każdy klient jest inny, dlatego nasze podejście jest zawsze spersonalizowane. Zależy nam na tym, aby nasza współpraca była przyjemna i efektywna, dlatego jesteśmy zawsze otwarci na dialog i uwzględniamy sugestie naszych klientów.

Jeśli zdecydujesz się nam zaufać i skorzystasz z naszych usług, możesz być pewien, że Twoja kampania reklamowa będzie w dobrych rękach.

Zapraszamy serdecznie do naszej agencji.

 

BE Media

Zajmujemy się kompleksową obsługą i realizacją kampanii reklamowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, gdzie szukać Twoich potencjalnych klientów i jakich środków użyć, by osiągnąć zamierzony cel. Opracujemy i stworzymy dla Ciebie najlepszą koncepcję reklamową, którą następnie wdrożymy i zrealizujemy, dbając przy tym o najmniejszy szczegół.