Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie

WSZYSTKO CO ROBIMY JEST SKONCENTROWANE NA ROZWOJU NASZYCH KLIENTÓW

WSZYSTKO CO ROBIMY JEST SKONCENTROWANE NA ROZWOJU NASZYCH KLIENTÓW


WSZYSTKO CO ROBIMY JEST SKONCENTROWANE NA ROZWOJU NASZYCH KLIENTÓW

BE Media – agencja reklamowa

  1. Stawiamy przede wszystkim na efektywność działań. Tworzymy strategię, doradzamy i pomagamy na każdym etapie procesu tworzenia planu marketingowego.
  2. Dysponujemy szerokim portfolio mediów, dzięki któremu precyzyjnie opracujemy strategię w oparciu o cele. By dotrzeć do określonych przez Klienta grup docelowych, tworzymy skuteczny media plan łącząc grupy nośników reklamowych.
  3. Działamy kompleksowo. W naszej agencji posiadamy działy wyspecjalizowane w doborze mediów, jak również działy programistyczne, graficzne, filmowe, techniczne, audytorskie i marketingowe. Kompleksowa obsługa każdej kampanii oparta jest na ścisłej synergii pomiędzy działami w celu osiągania większych rezultatów.
  4. Utrzymujemy stały kontakt z Klientami. Zawsze odbieramy telefony i odpowiadamy na zapytania mailowe. Dzięki temu jesteśmy wiarygodnym i bezpiecznym partnerem dla naszych Klientów.
  5. Wypracowaliśmy zaufanie Klientów. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie i obsłużyliśmy tysiące Klientów, a ponad 90% z nich cały czas z nami pracuje.
  6. Działamy z rygorystyczną precyzją, dlatego wiemy na co zwracać szczególną uwagę, a czego unikać.
  7. Posiadamy konkurencyjne ceny. Nasza jakość przewyższa cenę, o czym świadczą tak liczne referencje.
  8. Wiemy co w trawie piszczy. Regularnie uczestniczymy w konferencjach oraz sympozjach. Szkolimy się i dokształcamy, po czym dzielimy się tą wiedzą z Klientami.
  9. Jesteśmy kompetentni i profesjonalni, dbamy o interesy naszych Klientów. Zawczasu podejmujemy środki zaradcze, które pomagają nam unikać błędów. Gdyby zaś doszło do pomyłki lub nieporozumienia, naprawimy te uchybienia w ekspresowym tempie i zrekompensujemy z nawiązką.
  10. Czujemy się naprawdę odpowiedzialni za naszych Klientów, więc wszystko co robimy jest skoncentrowane na rozwoju naszych Klientów.

 

BE Media

Zajmujemy się kompleksową obsługą i realizacją kampanii reklamowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, gdzie szukać Twoich potencjalnych klientów i jakich środków użyć, by osiągnąć zamierzony cel. Opracujemy i stworzymy dla Ciebie najlepszą koncepcję reklamową, którą następnie wdrożymy i zrealizujemy, dbając przy tym o najmniejszy szczegół.