TOP 3 REKLAMY LATA 2019!
Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie

TOP 3 REKLAMY LATA 2019!

TOP 3 REKLAMY LATA 2019!


TOP 3 REKLAMY LATA 2019!

Koniec lata zbliża się nieubłaganie, co dla większości jest pewnie powodem smutku. Kończy się wakacyjny okres relaksu, ciepłych i długich dni. Powoli zbliża się do nas jesień, która dla branży reklamowej jest wyjątkowo gorącym okresem. Jako podsumowanie tegorocznych wakacji w branży reklamowej, przygotowałam dla Was zestawienie TOP 3 komercyjne reklamy lata!

#3 Kampania reklamowa Lotto – wyświetlanie napisu na wieży Warsaw Spire

Pierwsza w Polsce tak duża wygrana w Eurojackpot zasłużyła na celebrowanie jej na wieży Warsaw Spire. Piękny napis emitowany na wieży robi wielkie wrażenie na osobach znajdujących się w pobliżu Placu Europejskiego. Emisja napisu jest wyjątkowym niestandardem, który pokazuje klasę i daje wyjątkowy efekt końcowy.

#2 Kampania Muszynianki – siatka w centrum stolicy

Na drugim miejscu na podium naszego rankingu dumnie stanęła Muszynianka! Z piękną wielkoformatową siatką, która dostojnie prezentuje się na Pl. Zawiszy w Warszawie! Cudowna kreacja, naprawdę robi efekt WOW! Spójrzcie tylko na piękne intensywne kolory i głównego bohatera, tj. nową szklaną butelkę, która samym wyglądem pokazuje swoją jakość i elegancję. Muszynianka tego lata bardzo intensywnie pokazywała się na różnych nośnikach outdoor. Oklejenie tramwaju, które znalazło się w innym naszym zestawieniu, reklama w tramwajach i przychodniach medycznych. Różnorodność nośników reklamowych jest złotym środkiem do zrealizowania skutecznej kampanii reklamowej, a także do zdobycia miejsca na podium w naszym zestawieniu.

#1 Kampania Adidas „Feel the boost”

Dotarliśmy do miejsca pierwszego! W naszym zestawieniu Adidas objął to honorowe pierwsze miejsce! Dlaczego? Za wielką skalę kampanii, za kreatywne wykorzystanie swojego hasła i przede wszystkim za różnorodność działań marketingowych. Szereg działań takie jak sponsor kina letniego na Placu Europejskim, reklama 3D na wiatach przystankowych, spoty reklamowe w kompleksie budynków Warsaw Spire, branding leżaków i koców. To wszystko spowodowało, że ta właśnie kampania była najlepsza w wakacje 2019!

Podsumowując, tego lata wygrała zdecydowanie różnorodność zewnętrznych nośników reklamowych. Kampanie, które bazują na różnych nośnikach mają najlepsze wyniki i zdecydowanie najlepszą rozpoznawalność. Dziękujemy za tak wspaniałe gorące lato i czekamy na więcej tak różnorodnych i wielkich kampanii reklamowych!

BE Media

Zajmujemy się kompleksową obsługą i realizacją kampanii reklamowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, gdzie szukać Twoich potencjalnych klientów i jakich środków użyć, by osiągnąć zamierzony cel. Opracujemy i stworzymy dla Ciebie najlepszą koncepcję reklamową, którą następnie wdrożymy i zrealizujemy, dbając przy tym o najmniejszy szczegół.