Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie

Sztuka uwodzenia w reklamie

Sztuka uwodzenia w reklamie


Sztuka uwodzenia w reklamie

W dobie, gdzie reklama stała się zbyt nachalna i mało lubiana przez odbiorców szukamy takich kanałów komunikacji marketingowej, które z jednej strony skutecznie dotrą do naszego odbiorcy, dadzą im znać o naszym produkcie czy usłudze, a z drugiej strony nie odstraszą swoją natarczywością i nachalnością.

Jeden ze znawców i pasjonatów z zakresu marketingu Richard Hall z całą premedytacją stwierdził, iż „marketing jest sztuką uwodzenia”,  ale nie da się kogoś uwieść, kto nie ma bladego pojęcia o Twoim istnieniu!

Klienci szukają różnych kanałów komunikacji i pomysłów na kampanie reklamowe.  Marketerzy dążą przecież do tego,  aby spoty prezentujące produkty czy usługi uwiodły swoich klientów, a przy okazji opowiedziały historię. Content marketing stał się bardzo ważnym i skutecznym narzędziem właśnie przy zastosowaniu go na nośnikach cyfrowej reklamy zewnętrznej. Poza spotem reklamowych można zaprezentować wstęp/ lub/i zakończenie w formie spotu, co sprzyja wzmocnieniu przekazu reklamowego.  Cyfrowe nośniki reklamy zewnętrznej i wewnętrznej czyli np. telebimy, nośniki w przychodniach grupy Lux Med czy grupy Medicover, nośniki w komunikacji miejskiej (autobusach, tramwajach, metrze ) na lotniskach, na pocztach polskich czy uczelniach wyższych spełniają idealnie swoją rolę, czyli docierają swoim komunikatem do klienta masowego, a z drugiej strony określonej grupy celowej, budząc jednocześnie zainteresowanie bez nielubianej nachalności. Dodanie contentu czy dodatkowej historii do komercyjnych spotów reklamowych zyskuje na wiarygodności przekazu.

Z badań wynika, iż firmy bardzo niechętnie poddają się zmianom, dostosowują się do nowych trendów z nieufnością, a przecież cały marketing to niekończące się zmiany. Firmy, które czasem schodzą z utartego szlaku osiągają zaskakujące efekty oraz uznanie wśród klientów, bo wychodzą poza szereg. Czasem warto chociaż spróbować i zaskoczyć swoich Klientów.

BE Media

Zajmujemy się kompleksową obsługą i realizacją kampanii reklamowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, gdzie szukać Twoich potencjalnych klientów i jakich środków użyć, by osiągnąć zamierzony cel. Opracujemy i stworzymy dla Ciebie najlepszą koncepcję reklamową, którą następnie wdrożymy i zrealizujemy, dbając przy tym o najmniejszy szczegół.