Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie

Skuteczny Employer Branding – nowy semestr z TV Student

Skuteczny Employer Branding – nowy semestr z TV Student


Skuteczny Employer Branding – nowy semestr z TV Student

Badania jednoznacznie pokazują, że po polskim rynku pracy porusza się pracownik świadomy swojej wartości i mający oczekiwania względem pracodawcy. Silne znaczenie dla potencjalnych pracowników ma budowanie wizerunku. Employer Branding czyli budowanie pozytywnego i rzetelnego wizerunku organizacji najskuteczniej jest przeprowadzać w środowisku akademickim, gdyż mamy do czynienia z grupą ludzi dopiero wchodzących na rynek pracy. Aktywna promocja firm w tym środowisku przy pomocy największej sieci edukacyjno – reklamowej TV Student wzmocni wizerunek atrakcyjnego pracodawcy i odpowiedzialnej marki wśród przyszłych pracowników.

Jak dotrzeć do poszukiwanej przez firmę grupy docelowej? Jak działać, by pozyskać i zatrzymać odpowiednich pracowników?  Co robić, by stworzyć pozytywny obraz miejsca pracy? Z pewnością zagadnienia tej materii nurtują wielu pracodawców, a okazuje się, że odpowiedź na powyższe pytania jest jedna: nieustanna dbałość o dobre imię firmy.  Stworzenie wizerunku firmy jako atrakcyjnego pracodawcy i przyjaznego miejsca pracy odbywać się może tylko poprzez wysokiej jakości komunikację. Agencja Reklamowa BE Media wspólnie z Centrum Prawa Bankowego i Informacji wspiera projekt  TV Student, największą w Polsce sieć ekranów Digital Signage skoncentrowaną na środowisku akademickim. TV Student to doskonały kanał komunikacji, którego struktura zapewnia dotarcie do poszukiwanej przez firmę grupy docelowej – młodej, aktywnej i pracującej grupy konsumenckiej. Dzięki ekranom reklamowym zlokalizowanym na terenie ponad 60 uczelni w Polsce, pracodawca ma możliwość dotarcia do 600 000 studentów  miesięcznie. TV Student to nie tylko idealna forma promocji dla marek skierowanych do osób młodych, szukających nowych trendów i inspiracji, to przede wszystkim szansa pozyskania wykształconych i doświadczonych pracowników lub stażystów. Aktywna promocja firmy na uczelniach wyższych oraz dbanie o efektywne i trafiające do grupy docelowej ogłoszenie rekrutacyjne spowoduje, że o pracodawcy będzie mówiło się dobrze i, co najważniejsze, zniknie problem liczby i jakości CV w procesach rekrutacji. TV Student to skuteczny Employer Branding. Przekaz reklamowy docierający do ogromnej grupy odbiorców gwarantuje większą rozpoznawalność produktu lub marki. Dzięki możliwości realizacji kampanii na terenie całego kraju, zwiększa się szansa na pozyskanie odpowiedniego pracownika lub stażysty na odpowiednie stanowisko w dowolnym miejscu w Polsce – dla potencjalnych zatrudnionych  częsta zmiana miejsca zatrudnienia w imię spełnienia ich oczekiwań nie stanowi kłopotu. Zatem, reklama w ośrodkach akademickich poprzez kanał TV Student to gwarancja efektywnej kampanii. Nie tylko wyróżnia się pod względem zasięgu i precyzyjnie dopasowanego odbiorcy, ale przynosi całkowity zwrot kosztów dla pracodawców, bo inwestycja wraca z profitem.

Więcej informacji na stronie:  https://be-media.com.pl/oferta/tv-student/

Joanna Pełech - Mikulska

Charyzmatyczna manager działu kreatywno-klienckiego agencji BE Media. Absolwentka ekonomii, politologii oraz zarządzania. Autorka wielu publikacji z zakresu reklamy, marketingu oraz perswazji w komunikacji. Od zawsze związana z marketingiem, a przede wszystkim z kreatywną reklamą zewnętrzną. Pierwsze kroki zawodowe stawiała w działach marketingu w Stanach Zjednoczonych, gdzie odbywała 2 letni staż absolwencki. Po powrocie do Polski pracowała w polskim oddziale amerykańskiej firmy technologicznej, gdzie odpowiedzialna była za bieżące kontakty firmy z polskimi mediami i kluczowymi partnerami handlowymi. Autorka tekstów oraz podróżniczka z zamiłowaniem do śpiewu, która hołduje zasadzie, że do sukcesu nie ma drogi na skróty.