BE MEDIA Agencja reklamowa

Reklama w komunikacji miejskiej Wrocław

Reklama w komunikacji miejskiej na terenie Wrocławia wyróżnia się wysokim zasięgiem kampanii. Wrocław może się bowiem pochwalić drugim co do wielkości taborem autobusowym w Polsce (na pierwszym miejscu Warszawa). Po Wrocławiu porusza się ponad 200 autobusów wyposażonych w blisko 500 ekranów reklamowych. W 2016 roku w MPK Wrocław miały miejsce duże inwestycje. Miasto zakupiło 110 nowych autobusów wyposażonych w wyświetlacze reklamowe oparte o technologię digital signage, która umożliwia atrakcyjną prezentację i synchronizację spotów reklamowych. Dodanie do oferty nowo zakupionych autobusów daje gwarancję wysokiej jakości nośników multimedialnych.

Reklama w Autobusach i Tramwajach

Reklama w autobusach to nie tylko nośniki multimedialne. W swojej ofercie posiadamy możliwość całościowego oklejenia pojazdów lub tyłów autobusów. Zaletą tego rodzaju promocji jest przede wszystkim mobilność – oklejając reklamą jeden autobus, możemy ją pokazać w całym mieście. Należy jednak pamiętać, że im więcej pojazdów zostanie oklejonych, tym większe prawdopodobieństwo, na większą ilość kontaktów.

DOSTĘPNE MEDIA

DLACZEGO WARTO

  • Wysoka efektywność kampanii
  • Wysoka jakość ekranów multimedialnych
  • Duży zasięg kampanii
  • Wysoka widoczność reklamy
  • Nieinwazyjny przekaz

Reklamuj się we Wrocławiu

Szukasz sposobu na dotarcie do szerokiego grona odbiorców? Reklama w komunikacji miejskiej to doskonały pomysł na promocję zarówno lokalnych przedsiębiorstw we Wrocławiu, jak i firm o zasięgu ogólnopolskim. Pasażerowie zwykle są znudzeni podczas podróży, więc reklama w autobusach czy tramwajach przykuje ich uwagę.

Skuteczna reklama w autobusach i tramwajach we Wrocławiu

Ramki w autobusach i reklamy na ekranach w komunikacji publicznej są formą, którą trudno zignorować. Odbiorca mimowolnie chłonie przekaz płynący z tej formy reklamy – nie może jej zmienić czy wyłączyć, jak to jest w przypadku reklam w innych środkach masowego przekazu – telewizji, Internecie czy prasie. Nowoczesne ekrany w tramwajach czy autobusach wyświetlają nie tylko trasę przejazdu, ale mogą stać się miejscem na reklamę w technologii digital signage. To dynamiczna reklama idealna do emisji np. w tramwajach we Wrocławiu. Komunikat na monitorach ograniczony do wizji jest atrakcyjną formą przekazu, którą trudno zignorować.

Mobilne reklamy – oklejanie tramwajów

Reklama typu fullback czy oklejanie tramwajów działają nie tylko na użytkowników komunikacji miejskiej, ale i na kierowców oraz pasażerów czekających na przystankach. To mobilny billboard, a skuteczność jego oddziaływania jest naprawdę wysoka – jeden oklejony pojazd może zainteresować potencjalnych klientów w różnych częściach Wrocławia.

ZAUFALI NAM

 

be modern be creative be digital

Wyślij do nas zapytanie Zadzwoń: (22) 379 64 70