BE MEDIA Agencja reklamowa

Reklama w komunikacji miejskiej Toruń

Na terenie Torunia kursuje kilkadziesiąt linii tramwajowych i autobusowych, z których codziennie korzystają tysiące podróżujących. Pasażerowie tramwajów i autobusów jednocześnie stają się odbiorcami reklam umieszczonych wewnątrz pojazdów, które na dłużej przykuwają uwagę odbiorcy – poza tradycyjną ramówka reklamową  na ekranach wyświetlają się informacje lokalne, pogoda oraz wiadomości.

Reklama w Autobusach i Tramwajach

Duża zaletą reklam w transporcie publicznym jest mobilność. Reklama jest w ciągłym ruchu, dzięki czemu dociera niemalże do wszystkich osób poruszających się komunikacja miejską. Ponadto reklamy wyświetlają się przez całą dobę -również w liniach nocnych – co daje duże prawdopodobieństwo tego, że odbiorca zobaczy reklamę. Reklama w komunikacji miejskiej nie ogranicza się wyłącznie do ekranów multimedialnych w swojej ofercie posiadamy również: ramki reklamowe, fullback, oklejenie tramwajów.

DOSTĘPNE MEDIA

DLACZEGO WARTO

  • wysoka efektywność niedużym kosztem eksploatacji
  • doskonale dopasowane medium do odbiorcy
  • wysoka zauważalność spotu
  • większa rozpoznawalność produktu/marki

Reklamuj się skutecznie!

Reklama eksponowana w komunikacji miejskiej w Toruniu daje możliwość pozyskania nowych klientów, również tych, do których trudno dotrzeć za pomocą innych środków masowego przekazu – Internetu, telewizji czy prasy. Przy zastosowaniu reklamy w pojazdach publicznych (np. ramki w autobusach), każdy korzystający z nich pasażer automatycznie staje się odbiorcą przekazu, a więc potencjalnym konsumentem.

Reklama na ekranach w komunikacji miejskiej

Nowoczesne ekrany montowane w tramwajach i autobusach umożliwiają zastosowanie promocji treści w technologii digital signage – reklama wyświetlana na monitorach to ruchomy obraz pozbawiony fonii, który w atrakcyjny sposób przykuwa uwagę pasażerów. Reklama na ekranach w komunikacji miejskiej jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla lokalnych przedsiębiorców działających na terenie Torunia, ale także firm o ogólnopolskim zasięgu. Przekaz z wykorzystaniem środków masowego transportu miejskiego może być zastosowany:

  • jako reklama w tramwajach i autobusach,
  • poprzez oklejenie pojazdu (całościowe tramwaju lub reklama fullback na autobusie).

Zastanawiasz się, jak skutecznie dotrzeć do dużej liczby odbiorców? Reklama  w autobusach i tramwajach jest doskonałym rozwiązaniem!

ZAUFALI NAM

 

be modern be creative be digital

Wyślij do nas zapytanie Zadzwoń: (22) 379 64 70