Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie

REKLAMA NA EKRANACH LED TRÓJMIASTO

REKLAMA NA EKRANACH LED TRÓJMIASTO

Reklama na telebimach w Trójmieście to aż 15 wielkoformatowych, multimedialnych nośników reklamy zewnętrznej. Telebimy to doskonała alternatywa i uzupełnienie tradycyjnej reklamy typu outdoor. Telebimy w Gdańsku, Gdyni i Sopocie wyróżniają się doskonałą jakością obrazu oraz lokalizacją, która sprawia, że tej reklamy nie jesteśmy w stanie nie zauważyć. Miasta nadmorskie charakteryzują się dużym zagęszczeniem ludzi, co sprzyja większej ilości i różnorodności odbiorców reklamy. Multimedialny, wysokiej jakości obraz powoduje zatrzymanie naszej uwagi i skupienie jej na spocie reklamowym.

Reklama na Telebimach LED Trójmiasto

Trójmiasto to ośrodek metropolitalny obejmujący trzy połączone miasta: Gdańsk, Gdynię i Sopot. Reklama na telebimach w tych miastach to pewność szerokiego zasięgu dotarcia oraz skuteczności komunikacji marketingowej. Jak pokazują badania, Sopot może pochwalić się też najwyższą w Polsce zamożnością w przeliczeniu na mieszkańca, zaś w Gdańsku znajdują się ważne ośrodki akademickie. Reklama w Trójmieście na multimedialnych telebimach to skuteczność dotarcia i urozmaicenie tradycyjnej formy reklamy.

Reklama zewnętrzna na ekranach LED

Ruchome obrazy są zapamiętywane zdecydowanie częściej niż te statyczne, dlatego reklama na ekranach LED jest jedną ze skuteczniejszych form reklamy outdoorowej. Podobnie jak billboardy czy plakaty trafia do szerokiego grona odbiorców. Telebimy są widziane codziennie przez osoby w różnym wieku, o różnym statusie społecznym i różnych zainteresowaniach – piesi, rowerzyści pasażerowie komunikacji miejskiej, kierowcy stojący w korkach. Jednym słowem – przekaz dociera do wszystkich tych, którzy poruszają się po Trójmieście. Działa szczególnie skutecznie jeśli telebim znajduje się w centrum miasta lub przy drogach o wzmożonym ruchu. W przeciwieństwie jednak do statycznych form przekazu, video prezentacja, do której emisji zostały użyte ekrany reklamowe LED, jest doskonale widoczna niezależnie od warunków atmosferycznych – mgły, deszczu czy śniegu.

Reklamuj się skutecznie w Trójmieście: wykorzystaj ekrany LED

Płatna reklama LED jest doskonałym sposobem na promocję usług czy produktów zarówno dla lokalnych przedsiębiorstw, działających na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni, jak i dla firm, których oferta skierowana jest do klientów z całej Polski. Taka reklama wyświetlana na telebimach w Trójmieście może stać się elementem podnoszącym skuteczność szerszej kampanii reklamowej i wspierać działania w prasie, Internecie czy telewizji. Zaplanuj swój sukces! Sięgnij po skuteczne i innowacyjne medium, wykorzystaj do swojej kampanii promocyjnej ekrany LED i pozyskaj nowych klientów!