Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie

REKLAMA NA EKRANACH LED TRÓJMIASTO

REKLAMA NA EKRANACH LED TRÓJMIASTO

Reklama na telebimach w Trójmieście to aż 15 wielkoformatowych, multimedialnych nośników reklamy zewnętrznej. Telebimy to doskonała alternatywa i uzupełnienie tradycyjnej reklamy typu outdoor. Telebimy w Gdańsku, Gdyni i Sopocie wyróżniają się doskonałą jakością obrazu oraz lokalizacją, która sprawia, że tej reklamy nie jesteśmy w stanie nie zauważyć. Miasta nadmorskie charakteryzują się dużym zagęszczeniem ludzi, co sprzyja większej ilości i różnorodności odbiorców reklamy. Multimedialny, wysokiej jakości obraz powoduje zatrzymanie naszej uwagi i skupienie jej na spocie reklamowym.

Reklama na Telebimach LED Trójmiasto

Trójmiasto to ośrodek metropolitalny obejmujący trzy połączone miasta: Gdańsk, Gdynię i Sopot. Reklama na telebimach w tych miastach to pewność szerokiego zasięgu dotarcia oraz skuteczności komunikacji marketingowej. Jak pokazują badania, Sopot może pochwalić się też najwyższą w Polsce zamożnością w przeliczeniu na mieszkańca, zaś w Gdańsku znajdują się ważne ośrodki akademickie. Reklama w Trójmieście na multimedialnych telebimach to skuteczność dotarcia i urozmaicenie tradycyjnej formy reklamy.

Reklama zewnętrzna na ekranach LED

Ruchome obrazy są zapamiętywane zdecydowanie częściej niż te statyczne, dlatego reklama na ekranach LED jest jedną ze skuteczniejszych form reklamy outdoorowej. Podobnie jak billboardy czy plakaty trafia do szerokiego grona odbiorców. Telebimy są widziane codziennie przez osoby w różnym wieku, o różnym statusie społecznym i różnych zainteresowaniach – piesi, rowerzyści pasażerowie komunikacji miejskiej, kierowcy stojący w korkach. Jednym słowem – przekaz dociera do wszystkich tych, którzy poruszają się po Trójmieście. Działa szczególnie skutecznie jeśli telebim znajduje się w centrum miasta lub przy drogach o wzmożonym ruchu. W przeciwieństwie jednak do statycznych form przekazu, video prezentacja, do której emisji zostały użyte ekrany reklamowe LED, jest doskonale widoczna niezależnie od warunków atmosferycznych – mgły, deszczu czy śniegu.

Reklamuj się skutecznie w Trójmieście: wykorzystaj ekrany LED

Płatna reklama LED jest doskonałym sposobem na promocję usług czy produktów zarówno dla lokalnych przedsiębiorstw, działających na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni, jak i dla firm, których oferta skierowana jest do klientów z całej Polski. Taka reklama wyświetlana na telebimach w Trójmieście może stać się elementem podnoszącym skuteczność szerszej kampanii reklamowej i wspierać działania w prasie, Internecie czy telewizji. Zaplanuj swój sukces! Sięgnij po skuteczne i innowacyjne medium, wykorzystaj do swojej kampanii promocyjnej ekrany LED i pozyskaj nowych klientów!

Dlaczego telebimy w Gdańsku są najlepszym wyborem?

Jeśli zastanawiasz się, czy reklama zewnętrzna w Gdańsku i Gdyni jest skuteczna, to zgodnie odpowiadamy, że tak. Dlaczego to właśnie taka forma przekazu będzie najlepszym wyborem? Z przeprowadzonych badań wynika, że aż 9 na 10 osób zwraca uwagę na dynamiczne reklamy świetlne. Oznacza to, że aż 90% odbiorców Twojego komunikatu promocyjnego na takich nośnikach jak telebimy w Gdańsku go zauważy. Później jest jeszcze lepiej, bo aż 87% osób jest w stanie zapamiętać, a następnie odtworzyć dynamiczny obraz, który dzięki naszej pracy będzie żywy i kolorowy. Dodatkowo zewnętrzne formy reklamy są doskonale widoczne bez względu na panujące warunki atmosferyczne i zapewniają masowy zasięg kampanii. A to wszystko w połączeniu z możliwością aktualizowania treści w czasie rzeczywistym i idealnego dopasowania reklamy. Trójmiasto to dopiero początek listy lokalizacji, w których działamy. Dzięki temu z pomocą BE Media możesz rozpocząć nie tylko promocję lokalną, ale także ogólnopolską.

Reklama zewnętrzna w Gdańsku i Gdyni – dla kogo?

Jako przodujący w kraju dostawca czasu reklamowego na takich nośnikach jak telebimy nie tylko w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie, ale także w innych miastach w Polsce, przygotujemy dla Ciebie skuteczną, widoczną i zapadającą w pamięć kreację, a następnie rozpoczniemy kampanię na ekranach LED zlokalizowanych w strategicznych miejscach w Trójmieście. Nasza oferta reklamy zewnętrznej jest skierowana do małych, średnich i dużych firm, które chcą dotrzeć ze swoim przekazem promocyjnym do masowej grupy odbiorców, a tym samym – potencjalnych konsumentów. Jeśli chcesz zbudować lub zwiększyć świadomość swojej marki na rynku oraz wyróżnić się na tle konkurencji, to z BE Media Ci się to uda! Nasze reklamy w takich lokalizacjach jak Trójmiasto to nie tylko dynamiczny i atrakcyjny wizualnie kontent, ale także możliwość aktualizacji i wprowadzania zmian w czasie rzeczywistym. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem!