Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie

REKLAMA NA EKRANACH LED SZCZECIN

REKLAMA NA EKRANACH LED SZCZECIN

Szczecin słynie z portowej atmosfery, choć wbrew obiegowym opiniom nie leży nad morzem. W stolicy województwa zachodniopomorskiego znajduje się trzeci największy port w kraju. Mieści się tu także sporo tawern, w których jeszcze wciąż można spotkać i porozmawiać z ‘wilkami morskimi’. Szczecin oferuje 4 duże multimedialne ekrany Led. Nośniki zlokalizowane są przy Placu Żołnierza Polskiego, przy galerii Kaskada, przy centrum handlowym Turzyn, oraz przy ulicy Daszyńskiego.

Reklama na Telebimach LED Szczecin

Doskonale dobrana pod względem dotarcia lokalizacja czyni te miejsca atrakcyjne dla każdej branży, chcącej w multimedialny sposób pokazać się Klientom. Jest to niewątpliwe atrakcyjne miejsce na reklamę dla klientów lokalnych i globalnych.

Reklama outdoorowa na telebimach LED

Zastanawiasz się, jak skutecznie promować swoje produkty czy usługi w Szczecinie? Doskonałym rozwiązaniem jest reklama na ekranach LED! To ruchoma forma reklamy zewnętrznej, która – podobnie jak statyczne plakaty czy billboardy – trafia do bardzo szerokiej grupy odbiorców. Telebimy LED zwykle zlokalizowane są w najatrakcyjniejszych punktach miasta. Widzą je wszyscy – przechodnie, rowerzyści, pasażerowie komunikacji miejskiej, stojący w korku kierowcy. Video prezentacja pozwala  jednak zawrzeć dużo więcej informacji, spot jest wyświetlany często, a ruch – dynamiczne i kolorowe obrazy – skupiają uwagę odbiorców. Ekrany reklamowe widoczne są także z dalszej odległości, nawet podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Zaplanuj skuteczną kampanię w Szczecinie

Wybierz nowoczesny i skuteczny sposób na promocję swojej marki! Reklama na telebimach LED to atrakcyjna forma przekazu, która jest idealnym pomysłem na promocję dla firm oferujących swoje usługi zarówno na szczecińskim rynku lokalnym, jak i rynku regionalnym, krajowym czy globalnym. Realizacje w tej formie, wyświetlane w mieście, podnoszą prestiż i rozpoznawalność marki. Płatna reklama emitowana na telebimach może stać się także elementem szerokiej kampanii reklamowej, wspierając działania promocyjne w Internecie, prasie, czy telewizji. Bądź skuteczny! Ekrany LED przyciągną uwagę odbiorców i ułatwią pozyskanie nowych klientów w Szczecinie.