Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie

REKLAMA NA EKRANACH LED POZNAŃ

REKLAMA NA EKRANACH LED POZNAŃ

W stolicy Wielkopolski, czyli Poznaniu, posiadamy w ofercie aż 15 dużych, multimedialnych reklamowych ekranów Led. Telebimy w Poznaniu to doskonała propozycja dotarcia do mieszkańców miasta, a także turystów. Poprzez multimedialny, dynamiczny spot możemy opowiedzieć ciekawą historię firmy lub danego produktu. Nośniki zlokalizowane są w takich miejscach, gdzie jest nieustanny ruch uliczny oraz piesi. Lokalizacja ekranów to także największe i najbardziej ruchliwe skrzyżowania w mieście. Doskonała jakość obrazu oraz trafnie dobrana lokalizacja sprawia, że ekranów nie można przeoczyć.

Reklama na Telebimach Poznań

Klienci takich branż jak: auto-moto, handel, czy FMCG i health& beauty. Poznań to piąte pod względem liczby ludności miasto w Polsce. Dobre położenie, bliskość stolicy Niemiec – Berlina, autostrada do Warszawy, lotnisko Poznań – Ławica niedaleko centrum – to tylko niektóre czynniki wpływające na fakt, że Poznań jest coraz chętniej wybieranym miastem przez inwestorów i biznesmenów. Ze względu na potencjał miasta zdecydowanie warto pokazać się w Poznaniu.

Reklamuj się skutecznie w Poznaniu na telebimach

Szukasz skutecznego sposobu na promocję w Poznaniu? Reklama na ekranach LED to doskonałe medium, trafiające do szerokiego grona odbiorców. Telebimy LED wyświetlają obrazy, które są dynamiczne i kolorowe, co czyni je zdecydowanie bardziej atrakcyjnymi od statycznych plakatów czy billboardów. Ruch na ekranie przyciąga uwagę i utrwala się w umyśle potencjalnego klienta. Umieszczone przy głównych ulicach w centrum miasta reklamy tego typu przyciągają uwagę odbiorców – pieszych, pasażerów komunikacji miejskiej i stojących w korku kierowców. Ich kolejną zaletą jest fakt, że są doskonale widoczne niezależnie od warunków atmosferycznych – reklamowe ekrany LED wyróżniają się na tle infrastruktury miejskiej Poznania nawet podczas pochmurnych i deszczowych dni.

Postaw na nowoczesność, wykorzystaj ekrany LED

Reklama na telebimach LED jest doskonałym sposobem promocji zarówno dla lokalnych przedsiębiorców, działających na terenie Poznania, jak i większych firm kierujących swoją ofertę do klientów z całej Polski czy Europy. Płatna reklama LED w postaci video prezentacji może stać się także jednym z elementów szerokiej kampanii reklamowej – emitowana na telebimach stanie się uzupełnieniem promocji w prasie, telewizji czy Internecie. Mobilna forma przekazu podnosi prestiż i rozpoznawalność marki, dlatego warto w nią zainwestować.