BE MEDIA Agencja reklamowa

Reklama na ekranach LED Katowice

Reklama na telebimach w Katowicach wyróżnia się wysokim zasięgiem kampanii. Katowice mogą się bowiem pochwalić największym ekranem LED w Polsce, którego dzienny zasięg szacuje się na 250 tys. kontaktów. Wynika to nie tylko z wielkości nośnika, ale także z idealnej lokalizacji. Ekran umieszczony jest w ścisłym centrum Katowic, na budynku Galerii Handlowej Skarbek – miejsce o wysokim natężeniem ruchu zarówno kołowego, jak i pieszego.

Reklama na Telebimach LED Katowice

Pomimo swojej wielkości (80 m2) ekran stanowi integralny element konstrukcji budynku, dzięki czemu przekaz staje się nieinwazyjny i przyjemny w odbiorze. Na terenie Katowic znajduje się w sumie 12 ekranów LED. Wszystkie ekrany znajdują się w miejscach o wysokim natężeniu ruchu tj. duże skrzyżowania, autostrady itp. Biorąc po uwagę zasięg jednego ekranu LED, efekty kampanii z wykorzystaniem wszystkich nośników mogą być naprawdę imponujące.

Reklamuj się skutecznie w Katowicach

Ruchoma reklama na ekranach LED przykuwa wzrok o wiele skuteczniej niż statyczne bilboardy czy plakaty, dlatego planując kampanię reklamową w Katowicach warto wykorzystać telebimy. Promocja w formie video prezentacji pozwala na dotarcie do bardzo szerokiej grupy odbiorców. Umieszczone w strategicznych miejscach ekrany reklamowe przykuwają wzrok pieszych, pasażerów komunikacji miejskiej, kierowców stojących w korkach – ludzi w różnym wieku, o różnej pozycji społecznej i o różnych zainteresowaniach. Płatna reklama outdoorowa tego typu jest zdecydowanie najskuteczniejsza, dlatego warto wykorzystać ją jako główną lub pomocniczą dla innych środków przekazu formę promocji produktów czy usług.

Zaplanuj kampanię reklamową, wykorzystaj telebimy LED w Katowicach

Reklama zewnętrzna wyświetlana przez ekrany LED jest doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla lokalnych firm oferujących swoje usługi w Katowicach, ale i dla tych, którzy działają w szerszym zakresie – wojewódzkim, ogólnopolskim czy europejskim. Zadbaj o skuteczność swojej kampanii reklamowej, wybierz prestiżowe i innowacyjne medium – reklamuj się na telebimach LED w Katowicach!

ZAUFALI NAM

 

be modern be creative be digital

Wyślij do nas zapytanie Zadzwoń: (22) 379 64 70