Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie

Plac Europejski zimą – lodowisko

Plac Europejski zimą – lodowisko

W sezonie zimowym plac Europejski zamienia się w lodowisko połączone z jarmarkiem świątecznym, któremu towarzyszą liczne atrakcje i wydarzenia. Oferta reklamowa obejmuje w tym czasie: ekspozycję produktu, branding, sampling oraz akcje niestandardowe.

REKLAMA NA UCZELNIACH – DLA KOGO?

Ekrany na uczelniach to sprawdzone narzędzie employer branding, czyli promocji marki pracodawcy. Studenci nieustannie poszukują miejsc do zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego. Oferta pracy wyświetlona na ekranach w budynkach uniwersyteckich może przyciągnąć w szeregi firmy wykształcone i ambitne osoby oraz podbudować jej wizerunek. Na uczelniach mogą się także reklamować wszystkie marki, dla których studenci stanowią grupę docelową.

REKLAMA NA UCZELNIACH WYŻSZYCH – CO OFERUJEMY?

Oferujemy emisję kampanii reklamowych na wysokiej jakości nośnikach w środowisku akademickim. Dysponujemy ekranami w całej Polsce, dając tym samym możliwość łatwego dopasowania zasięgu kampanii.  Zależnie od potrzeb i oczekiwań klienta dostosujemy czas emisji i częstotliwość wyświetlania spotu, a w przypadku jego braku zaprojektujemy nową kreację. Podejmując z nami współpracę zyskujesz gwarancję: Skuteczności precyzyjnego dotarcia oszczędności wysokiej jakości usług.