BE MEDIA Agencja reklamowa

Blog

Odkrywamy talenty – praktyczna lekcja reklamy

Be Media uczy w szkołach

W kwietniu mieliśmy przyjemność przeprowadzić warsztaty dla uczniów w zawodzie technik organizacji reklamy w Zespole Szkół Nr 3 im. 2 Armii Wojska Polskiego w Warszawie. Szkolenie odbyło się w ramach imprezy TYDZIEŃ ZAWODOWCA – PRAKTYCZNA LEKCJA REKLAMY.

Ile można zarobić w reklamie?”  – to jedno z pierwszych pytań, które uczniowie zadali prowadzącej zajęcia – Joannie Pełech. Cóż, można by pochopnie wnioskować, że młode pokolenie nastawione do świata materialistycznie. Nie!

Tu raczej skłaniałabym się ku kreowaniu postaw proprzedsiębiorczych. Wszak w reklamie zarobić można tyle, ile włoży się wysiłku i uporu w podejmowane działania. “Sukces to maksymalne wykorzystanie możliwości jakie masz.”, stwierdził kiedyś Zig Ziglar, amerykański pisarz i trener motywacyjny (Personal Development Trainer). Pokładami wiedzy i możliwości uczniowie zaskoczyli nas bardzo pozytywnie: było mnóstwo pomysłów na tworzenie skutecznej reklamy i ciekawych projektów, a inwencja twórcza szła w parze ze znajomością branży reklamowej. Plus prezentacja prowadzącej na temat profesjonalnego języka funkcjonującego w przemyśle reklamowym oraz warunków pracy „od kuchni” w Agencji Reklamowej i naturalnie wytworzyła się atmosfera do dyskusji, pytań i kreatywnego podejścia uczniów do wybranego zawodu.

Możliwość dzielenia się zdobytą wiedzą i doświadczeniem to dla nas zawsze przyjemność. A statuetka PRZYJACIEL ZESPOŁU SZKÓŁ nr 3 to wyróżnienie ze strony młodszych pasjonatów szeroko pojętej reklamy. Dziękujemy!

 

Komentarze do wpisu (0)

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

 

 

be modern be creative be digital

Wyślij do nas zapytanie Zadzwoń: (22) 379 64 70