Bmedia - ładowanieBmedia - ładowanie

Odkrywamy talenty – praktyczna lekcja reklamy

Odkrywamy talenty – praktyczna lekcja reklamy


Odkrywamy talenty – praktyczna lekcja reklamy

W kwietniu mieliśmy przyjemność przeprowadzić warsztaty dla uczniów w zawodzie technik organizacji reklamy w Zespole Szkół Nr 3 im. 2 Armii Wojska Polskiego w Warszawie. Szkolenie odbyło się w ramach imprezy TYDZIEŃ ZAWODOWCA – PRAKTYCZNA LEKCJA REKLAMY.

Ile można zarobić w reklamie?”  – to jedno z pierwszych pytań, które uczniowie zadali prowadzącej zajęcia – Joannie Pełech. Cóż, można by pochopnie wnioskować, że młode pokolenie nastawione do świata materialistycznie. Nie!

Tu raczej skłaniałabym się ku kreowaniu postaw proprzedsiębiorczych. Wszak w reklamie zarobić można tyle, ile włoży się wysiłku i uporu w podejmowane działania. “Sukces to maksymalne wykorzystanie możliwości jakie masz.”, stwierdził kiedyś Zig Ziglar, amerykański pisarz i trener motywacyjny (Personal Development Trainer). Pokładami wiedzy i możliwości uczniowie zaskoczyli nas bardzo pozytywnie: było mnóstwo pomysłów na tworzenie skutecznej reklamy i ciekawych projektów, a inwencja twórcza szła w parze ze znajomością branży reklamowej. Plus prezentacja prowadzącej na temat profesjonalnego języka funkcjonującego w przemyśle reklamowym oraz warunków pracy „od kuchni” w Agencji Reklamowej i naturalnie wytworzyła się atmosfera do dyskusji, pytań i kreatywnego podejścia uczniów do wybranego zawodu.

Możliwość dzielenia się zdobytą wiedzą i doświadczeniem to dla nas zawsze przyjemność. A statuetka PRZYJACIEL ZESPOŁU SZKÓŁ nr 3 to wyróżnienie ze strony młodszych pasjonatów szeroko pojętej reklamy. Dziękujemy!

BE Media

Zajmujemy się kompleksową obsługą i realizacją kampanii reklamowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, gdzie szukać Twoich potencjalnych klientów i jakich środków użyć, by osiągnąć zamierzony cel. Opracujemy i stworzymy dla Ciebie najlepszą koncepcję reklamową, którą następnie wdrożymy i zrealizujemy, dbając przy tym o najmniejszy szczegół.